• Dr.Max ACETYLCYSTEIN 600mg tbl.eff.10

    Dr.Max ACETYLCYSTEIN 600mg tbl.eff.10

    Acetylcystein Dr.Max 600 mg obsahuje acetylcystein, který rozpouští vazký hlen v dýchacích cestách. Přípravek Acetylcystein Dr.Max 600 mg se užívá k léčbě akutních onemocnění dýchacích cest během běžného nachlazení, spojených s obtížným vykašláváním a tvorbou viskózního hlenu. Užívá se na vlhký kašel. Šumivé tablety Acetylcystein Dr.Max 600 mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 14 let. Jak se přípravek Acetylcystein Dr.Max 600 mg užívá: Dospělí užívají 1x denně 1 šumivou tabletu. Dospívající od 14 let užívají 2x denně ½ šumivé tablety. Acetylcystein Dr.Max 600 mg nemá být užíván déle než 4-5 dnů bez porady s lékařem. Pro vysoký obsah léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající mladší než 14 let. Složení: Léčivou látkou je acetylcystein acetylcysteinum 600 mg v jedné šumivé tabletě. Pomocnými látkami jsou

    kód: 50098508
    119 
    Porovnat
  • Dr.Max Achillex 60 tablet

    Dr.Max Achillex 60 tablet

    Dr.Max Achillex je doplněk stravy s unikátním složením Tendofit® speciálně zaměřené na péči o vazy a šlachy. Mukopolysacharidy a kolagen jsou přirozené součásti struktury vazů a šlach. Mangan přispívá k normální tvorbě pojivových tkání, mezi něž patří vazy a šlachy. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Dobrý stav vazů a šlach je podmínkou pro hladký průběh jakékoliv aktivity, zejména sportovní. Achillex je vhodný pro každého, kdo své vazy a šlachy vystavuje nadměrné či jednostranné zátěži. Dávkování: Užívejte 2 kapsle denně najednou nebo rozděleně ve dvou dávkách. Přípravek užívejte minimálně 2 měsíce. Kúru zopakujte 2× – 3× ročně. Optimální je dlouhodobé užívaní přípravku. Složení: Mukopolysacharidy 220 mg, kolagen typu I 40 mg, vitamin C 30 mg, mangan 0,30 mg v jedné kap

    kód: 50103630
    399 
    Porovnat
  • Dr.Max Achillex dárkové balení 90 kapslí

    Dr.Max Achillex dárkové balení 90 kapslí

    Jedinečný přípravek s unikátním složením Tendofit® speciálně zaměřený na péči o vazy a šlachy. Obsahuje mukopolysacharidy, kolagen, mangan a vitamin C. Dobrý stav vazů a šlach je podmínkou pro hladký průběh jakékoliv aktivity, zejména sportovní. Achillex je vhodný pro každého, kdo své vazy a šlachy vystavuje nadměrné či jednostranné zátěži. Nyní vánoční dárkové balení 60+30 kapslí. mukopolysacharidy a kolagen jsou přirozené součásti struktury vazů a šlach mangan přispívá k normální tvorbě pojivových tkání, mezi něž patří vazy a šlachy vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek Dávkování: Užívejte 2 kapsle denně najednou nebo rozděleně ve dvou dávkách. Přípravek užívejte minimálně 2 měsíce. Kúru zopakujte 2–3x ročně. Optimální je dlouhodobé užívaní přípravku. Složení: Mukopolysacharidy 220 mg, kolagen typu I 40 mg, vitamin C 30 mg, mangan 0,30 mg v jedné kapsli. Sójový olej, mukopolysacharidy, želatina, glycerol, hydrolyzovaný kolagen typu …

    kód: 50108652
    399 
    Porovnat
  • Dr.Max Aescimax Forte 30 tablet

    Dr.Max Aescimax Forte 30 tablet

    Dr.Max AesciMax Forte je doplněk stravy ve formě tablet s obsahem extraktu z plodů koňského kaštanu. Napomáhá normální činnosti cévní soustavy. Přispívá k úlevě při pocitu těžkých nohou. Působí jako antioxidant. Dávkování: Užívejte 1 tabletu denně po jídle. Zapijte sklenicí vody. Složení: Aescin 30 mg, vitamin C 12 mg v jedné tabletě. Extrakt z jírovce maďalu (koňský kaštan, 20 %), mikrokrystalická celulóza, bezvodý hydrogenfosforečnan vápenatý, kyselina L-askorbová, kroskarmelóza sodná, oxid křemičitý, hypromelóza, polyvinylalkohol, polyethylenglykol 4000, talek, hořečnaté soli mastných kyselin, polydextróza, oxid železa, oxid titaničitý, kyselina vinná. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Neužívejte při poruchách jater a ledvin.

    kód: 50107240
    69 
    Porovnat
  • Dr.Max Algirin 500 mg 10 tablet

    Dr.Max Algirin 500 mg 10 tablet

    Algirin 500 mg tablety ulevují od bolesti, snižují horečku a mají protizánětlivý účinek. Přípravek Algirin 500mg obsahuje kyselinu acetylsalicylovou a je vhodný ke zmírnění mírné až středně silné bolesti jako je bolest hlavy, zubů, svalů a kloubů, menstruační bolest. Přípravek dále snižuje horečku a potlačuje zánět. Tablety Algirin mohou užívat dospělí a dospívající od 16 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 tablety v jedné dávce. V případě potřeby lze tablety užívat 3-4x denně v rozmezí 4-8 hodin, maximálně 8 tablet denně. Neužívejte nalačno. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 3-5 dní. Složení: Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 500 mg v jedné tabletě. Dalšími složkami jsou kukuřičný škrob a prášková celulóza. Upozornění: Tablety užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nepožívejte alkohol během

    kód: 50103309
    19 
    Porovnat
  • Dr.Max Aloe vera juice 500ml

    Dr.Max Aloe vera juice 500ml

    Šťáva z aloe má jemnou chuť bez výrazného aromatu. Aloe vera (Aloe barbadensis) je rostlina obsahující mnoho důležitých vitaminů, aminokyselin, enzymů a polysacharidů. Složení: Šťáva z aloe 99,7 %, regulátor kyselosti (kyselina citronová), konzervační látky (benzoan sodný, sorbát draselný). Dávkování: 50 ml (cca 5 běžných polévkových lžic) denně, hodinu před jídlem. Před užitím rozřeďte vodou nebo ovocným džusem v poměru 1 : 1. Šťávu z aloe můžete užívat i neředěnou. Před použitím protřepat. Případný sediment není na závadu. Upozornění: Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro vegany a vegetariány. Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5–25 °C. Po otevření doporučujeme skladovat v lednici. Balení: 500ml</

    kód: 50089005
    139 
    Porovnat
  • Dr.Max Ambroxol 15mg/5ml, sirup 100ml

    Dr.Max Ambroxol 15mg/5ml

    Ambroxol Dr.Max 15 mg/5 ml Sirup ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. – Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. – Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. – Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. – Pokud se do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nebudete cítit lépe nebo pokud se

    kód: 50096467
    99 
    Porovnat
  • Dr.Max Ambroxol 30 mg/5 ml sirup 100 ml

    Dr.Max Ambroxol 30 mg/5 ml sirup 100 ml

    Sirup Ambroxol Dr.Max 30 mg/5 ml se užívá při akutních onemocněních dýchacího ústrojí doprovázených tvorbou hustého vazkého hlenu, jako jsou záněty průdušek, hrtanu a průdušnice. Přípravek zvyšuje sekreci hlenu v dýchacích cestách, zlepšuje transport a vylučování hlenu. Dochází tak k lepšímu vykašlávání a zmírnění kašle. Ambroxol Dr.Max 30 mg/5 ml s jahodovou vůní je vhodný především pro dospělé, mohou ho však užívat i děti od 1 roku. Dávkování: Děti od 1 do 2 let věku užívají 2x denně 2,5 ml sirupu. Děti ve věku 2-5 let užívají 3x denně 2,5 ml sirupu. Děti ve věku 6-12 let užívají 2-3x denně 5 ml sirupu a dospělí a dospívající od 12 let užívají 2x denně 10 ml sirupu. Pokud se příznaky akutního onemocnění nezlepší do 5 dnů (u dětí do 3 dnů), poraďte se o další léčbě s lékařem. Složení: Léčivou látkou je ambroxoli hydrochloridum 6 mg v 1 ml sirupu. Pomocnými látkami jsou natrium-benzoát (E 211), sorbitol (E 420), sukralosa, hyetelosa, monohydrát kyseliny citronové (E 330), tekuté …

    kód: 50108980
    119 
    Porovnat
  • Dr.Max Ambroxol 30mg/5ml, sirup 100ml

    Dr.Max Ambroxol 30mg/5ml

    Ambroxol Dr.Max 30 mg/5 ml Sirup ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. – Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. – Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. – Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. – Pokud se do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.   Co naleznete v příbalové informaci 1. Co je Ambroxol Dr.Ma

    kód: 50096476
    119 
    Porovnat
  • Dr.Max B-komplex Classic 120 tablet

    Dr.Max B-komplex Classic 120 tablet

    Dr.Max B-komplex Classic je doplněk stravy s obsahem B vitamínů. Všechny obsažené vitaminy skupiny B přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Přípravek je určen k doplnění vitamínů skupiny B. Vitaminy B1, B2, B3 a B6 přispívají k normální činnosti nervového systému. Vitaminy B2, B3 a B5 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitaminy B2, a B3 přispívají k udržení normálního stavu pokožky a sliznic. Vitamin B9 (kyselina listová) přispívá ke správné syntéze aminokyselin a k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Podílí se na procesu dělení buněk.   Vitamíny B6 a B9 napomáhají k normální funkci imunitního systému. Dávkování: Užívejte 1 tabletu denně. Složení: Vitamin B3 (niacin) 20 mg, vitamin B5 (kyselina pantothenová) 3 mg, vitamin B1 (thiamin) 2 mg, vitamin B2 (rib

    kód: 50103269
    99 
    Porovnat
  • Dr.Max B-komplex Forte 100 tablet

    Dr.Max B-komplex Forte 100 tablet

    Dr.Max B-komplex Forte je doplněk stravy, který obsahuje 6 vitamínů skupiny B ve forte hodnotách. Vitaminy B1, B2, B3, B5 a B6 přispívají k normálnímu energetického metabolismu. Vitaminy B1, B2, B6 a B7 jsou potřebné k normální činnosti nervové soustavy. Vitaminy B2, B3 a B5 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitaminy B2, B3 a B7 (biotin) přispívají k udržení normálního stavu pokožky. Vitamin B7 přispívá  k udržení normálního stavu vlasů. Dávkování: Užívejte 1 tabletu denně. Složení: Vitamin B1 (thiamin) 15 mg, vitamin B2 (riboflavin) 15 mg, vitamin B3 (niacin) 50 mg, vitamin B6 (pyridoxin) 10 mg, vitamin B7 (biotin) 500 µg, vitamin B5 (kyselina pantotenová) 25 mg v jedné tabletě. Mikrokrystalická celulóza, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, thiam

    kód: 50102354
    149 
    Porovnat
  • Dr.Max B-komplex Forte 20 tablet

    Dr.Max B-komplex Forte 20 tablet

    Dr.Max B-komplex Forte je doplněk stravy, který obsahuje 6 vitamínů skupiny B ve forte hodnotách. Vitaminy B1, B2, B3, B5 a B6 přispívají k normálnímu energetického metabolismu. Vitaminy B1, B2, B6 a B7 jsou potřebné k normální činnosti nervové soustavy. Vitaminy B2, B3 a B5 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitaminy B2, B3 a B7 (biotin) přispívají k udržení normálního stavu pokožky. Vitamin B7 přispívá  k udržení normálního stavu vlasů. Dávkování: Užívejte 1 tabletu denně. Složení: Vitamin B1 (thiamin) 15 mg, vitamin B2 (riboflavin) 15 mg, vitamin B3 (niacin) 50 mg, vitamin B6 (pyridoxin) 10 mg, vitamin B7 (biotin) 500 µg, vitamin B5 (kyselina pantotenová) 25 mg v jedné tabletě. Mikrokrystalická celulóza, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, thiam

    kód: 50102353
    39 
    Porovnat
  • Dr.Max Betaglukan s vitaminem C 250ml

    Dr.Max Betaglukan s vitaminem C 250ml

    Betaglukan s vitaminem C obsahuje betaglukany z hlívy ústřičné a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání a normální činnosti nervové soustavy. Složení: čištěná voda, fruktóza, 35% extrakt β-1,3/1,6-D-glukanu (z hlívy ústřičné), glycerol, kyselina L-askorbová (vitamin C), pomerančové aroma, konzervační látka (benzoát sodný), zahušťovadlo (xantanová guma). Doporučené dávkování: 1ml na 5kg tělesné hmotnosti 1x denně. Doporučená délka užívání je nejméně 2 měsíce. Hmotnost Denní dávka Beta-glukan* Vitamin C % DRHP** vit. C 10 kg <

    kód: 50093506
    299 
    Porovnat
  • Dr.Max Betakaroten 6 mg 90 kapslí

    Dr.Max Betakaroten 6 mg 90 kapslí

    Dr.Max Betakaroten obsahuje betakaroten, který je přirozeným zdrojem vitamínu A. Vitamín A Přispívá k normální funkci imunitního systému. Je potřebný pro udržení normálního stavu pokožky a zraku. Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně během jídla. Složení: Betakaroten (10 000 I.U.) 6 mg v jedné kapsli. Sójový olej – GMO free, želatina, glycerol, betakaroten, čištěná voda, oxid křemičitý. Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl.

    kód: 50103435
    99 
    Porovnat
  • Dr.Max Brusinky a Manosa tbl.30

    Dr.Max Brusinky a Manosa tbl.30

    Charakteristika: Přípravek Brusinky & Manosa obsahuje Pacran®, výtažek z celých plodů severoamerických brusinek velkoplodých (Vaccinium macrocarpon), D-manózu, extrakt z medvědice lékařské (Arctostaphylos uva-ursi) a extrakt z listů buchu (Agathosma betulina – Těhozev zejkovaný). Buchu přispívá k normální funkci dolních močových cest a medvědice lékařská přispívá k normální činnosti močového měchýře a ledvin. Každá tableta obsahuje Hmotnost v 1 tabletě % DRHP* D-manóza 250mg **

    kód: 50090719
    219 
    Porovnat
  • Dr.Max Bylinné pastilky islandský lišejník bez cukru 24 pastilek

    Dr.Max Bylinné pastilky islandský lišejník bez cukru 24 pastilek

    Islandský lišejník má uklidňující a příjemný účinek na krk, hltan a hlasivky. Obsahuje látky, které podporují vykašlávání a správnou funkci dýchacího ústrojí. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Každá pastilka obsahuje V 1 pastilce V 6 pastilkách % RHP* v 6 pastilkách Extrakt z pukléřky islandské 13mg 78mg není stanoveno

    kód: 50097509
    89 
    Porovnat
  • Dr.Max Bylinné pastilky šalvěj bez cukru 24 pastilek

    Dr.Max Bylinné pastilky šalvěj bez cukru 24 pastilek

    Šalvěj lékařská má tišící účinek pro ústa a krk, ulevuje v případě podráždění krku a hltanu, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, k normální funkci dýchacího systému, osvěžuje dech a zpříjemňuje pocit v ústech. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Každá pastilka obsahuje V 1 pastilce V 6 pastilkách % RHP* v 6 pastilkách Extrakt z nati šalvěje lékařské 13mg 78mg

    kód: 50097508
    89 
    Porovnat
  • Dr.Max Čaj fenykl n.s.20×1.5g

    Dr.Max Čaj fenykl n.s.20x1.5g

    Složení: fenykl obecný (plod). Použití: Podporuje trávení a vylučování. Působí příznivě při nadýmání, je vhodný v období kojení. Pomáhá normální funkci dýchacího systému a podporuje sekreci hlenu. Má příjemné chuťové a aromatické vlastnosti. Příprava: 1 sáček zalijte 0,25l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. Pije se obvykle 2-3x denně. Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Působení bylin konzultujte s lékárníkem.  Obsah: 20

    kód: 50076463
    39 
    Porovnat
  • Dr.Max Čaj heřmánek n.s.20×1.5g

    Dr.Max Čaj heřmánek n.s.20x1.5g

    Složení: heřmánek pravý (květ). Použití: Příznivě ovlivňuje trávení. Pomáhá normální funkci dýchacího systému. Pro uvolnění dýchacích cest používejte inhalačně. Lze jej použít i zevně ke koupelím a obkladům, přispívá též k normálnímu stavu pokožky. Příprava: 1 sáček zalijte 0,25l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. Pije se obvykle 2-3x denně. Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Působení bylin konzultujte s lékárníkem.  Obsah:

    kód: 50076464
    39 
    Porovnat
  • Dr.Max Čaj kopřiva n.s.20×1.5g

    Dr.Max Čaj kopřiva n.s.20x1.5g

    Složení: kopřiva dvoudomá (nať) Použití: Pomáhá vylučování vody z organismu a přispívá tak k činnosti ledvin a kardiovaskulárního systému. Pro normální funkci prostaty, kostí, vlasů a nehtů. Vhodná při jarních kúrách pro zvýšení vitality a energie. Příprava: 1 sáček zalijte 0,25l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. Pije se maximálně 2x denně. Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Působení bylin konzultujte s lékárníkem.  <

    kód: 50076465
    39 
    Porovnat
  • Dr.Max Čaj máta n.s.20×1.5g

    Dr.Max Čaj máta n.s.20x1.5g

    Složení: máta peprná (nať). Použití: podporuje normální funkci dýchacího systému, užívá se také pro podporu činnosti trávicí soustavy a střev, působí příznivě proti nadýmání. Příprava: 1 sáček zalijte 0,25l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. Pije se obvykle 2-3x denně. Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Působení bylin konzultujte s lékárníkem.  Obsah: 20 sáčků

    kód: 50076467
    39 
    Porovnat
  • Dr.Max Čaj meduňka n.s.20×1.5g

    Dr.Max Čaj meduňka n.s.20x1.5g

    Složení: meduňka lékařská (nať) Použití: Pro pozitivní náladu, relaxaci a spánek. Příznivě působí na hormonální rovnováhu a podporuje normální funkci dýchacího systému, oběhové soustavy a trávení. Příprava: 1 sáček zalijte 0,25l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. Pije se obvykle 2-3x denně. Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Působení bylin konzultujte s lékárníkem.  Obsah: 20 sáčků

    kód: 50076468
    39 
    Porovnat
  • Dr.Max Čaj očištující n.s.20×1.5g

    Dr.Max Čaj očištující n.s.20x1.5g

    Složení: zlatobýl obecný (nať), vřes obecný (nať), máta peprná (nať), violka (nať), pampeliška smetánka (kořen), ostropestřec mariánský (plod), měsíček lékařský (květ). Použití: Směs bylin pro očistnou kúru organismu. Pampeliška smetánka, měsíček a ostropestřec podporují činnost jater. Ostropestřec je tradičně používán na detoxikaci organismu. Zlatobýl a vřes pomáhají správné funkci močové soustavy. Máta a violka normalizují činnost trávicí soustavy.   Příprava: 1 sáček zalijte 0,25l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. Pije se obvykle 2-3x denně. Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-

    kód: 50076485
    49 
    Porovnat
  • Dr.Max Čaj ostropestřec n.s.20×1.5g

    Dr.Max Čaj ostropestřec n.s.20x1.5g

    Složení: Ostropestřec mariánský (plod) Použití: Pro normální trávení a funkci jater, na pročištění. Pomáhá činnosti srdce, podporuje obranyschopnost organismu. Působí jako antioxidant a ovlivňuje příznivě fyzickou a duševní výkonnost. Příprava: 1 sáček zalijte 0,25l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. Pije se maximálně 2x denně. Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Působení bylin konzultujte s lékárníkem.  O

    kód: 50076469
    39 
    Porovnat
  • Dr.Max Čaj průduškový bylinný n.s.20×1.5g

    Dr.Max Čaj průduškový bylinný n.s.20x1.5g

    Složení: máta peprná (nať), proskurník lékařský (list), dobromysl obecná (nať), jitrocel kopinatý (nať), tymián obecný (nať), divizna velkokvětá (květ), anýz (plod). Použití: Směs máty peprné, dobromyslu, jitrocele, tymiánu, divizny a anýzu napomáhá normální funkci dýchacího systému. Proskurník pomáhá svou antibakteriální aktivitou. Divizna příznivě ovlivňuje stav sliznic. Příprava: 1 sáček zalijte 0,25l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. Pije se obvykle 2-3x denně. Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Není vhodný pro těhotné že

    kód: 50076481
    49 
    Porovnat

Zobrazeno 1–25 z 224 výsledků