• Návlek na obuv plastový, 100ks

  Návlek na obuv plastový

  Návlek na obuv s gumičkou, vyrobený z PVC. Protiskluzová úprava. Používá se na ochranu proti nečistotám, baktériím, infekcím, atd. Rozměr 15×36 cm, tloušťka 35µ, barva modrá. Rozměr v cm: 15 x 36 Počet kusů v balení: 100

  kód: 50012669
  106 
  Porovnat
 • SJH 603 Kolenní návlek s biokeramikou a magnety

  SJH 603 Kolenní návlek s biokeramikou a magnety

  Oceníte při revmatických potížích, artritidě nebo úrazech. Vynikající podpora pro sportovce. Lze využít i při potížích s tenisovými lokty. Biokeramická vlákna vyzařují infračervené paprsky, které ovlivňují příznivě metabolismus, kdy dochází k rychlejší regeneraci a hojení. Šest magnetů, které jsou uloženy v kolenním návleku, mohou účinně pomoci od bolestí, otoků a zánětů. Parametr výrobku: Materiál: bavlna s biokeramickým vláknem a magnetické knoflíky, nylon a streč Velikost: univerzální  (odpovídá vel. S, M, L)

  kód: 50086679
  389 
  Porovnat
 • URGO Corn Protector Ochranný návlek na prsty 4ks

  URGO Corn Protector Ochranný návlek na prsty 4ks

  URGO CORN PROTECTOR Návleky na prsty jsou velice diskrétní vhodné pro tak zvané kladívkové prsty nebo prsty s kuřím okem. Návleky můžete používat i pokud máte zdravé prsty v době zátěže. Návleky jsou vyrobeny ze silikonu, který účinně chrání proti tlaku a tření. Návleky na prsty vám poskytnou při nošení komfort v obuvi. Výsledek:  Komfort v obuvi Ochrana proti tlaku a tření Změkčení a zjemnění zrohovatělé kůže Diskrétnost – průhledná barva Složení: Silikon – ochrana proti tření a tlaku Hydratační olej – změkčuje a zjemňuje Použití: Návlek navlékněte na prsty, případně překryjte oblast kuřího oka.

  kód: 50094675
  119 
  Porovnat
 • URGO Návlek na Hallux Valgus Bunion Protector 1ks

  URGO Návlek na Hallux Valgus Bunion Protector 1ks

  URGO BUNION PROTECTOR Návlek na Hallux Valgus je z elastického materiálu, který můžete prát v pračce. Materiál je měkký, lehký a komfortní k pokožce. Návlek vytváří ochrannou bariéru proti tlaku a vbočení. Při používání návleku bude vaše bolest mírnější a návlek vám nebude překážet v obuvi. Návlek na Hallux Valgus má univerzální velikost 37-43. Výsledek: Mírní bolest Měkký a lehký materiál Nepřekáží v obuvi Složení: Elastický materiál s polymerovým gelem uvnitř. Použití: Ochranný návlek navlékněte na nohu. Dbejte na to, aby byl gelový polštářek umístěn na bolestivém místě. Pokud je třeba omyjte ochranný návlek v mýdlové vodě. Návlek můžete prát v pračce na 30 °C. Vyhovuje levé i pravé noze.

  kód: 50101593
  185 
  Porovnat

Zobrazeny 4 výsledky