• T-tomi Bambusová BIO osuška 1 ks hvězdičky

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1 ks hvězdičky

  Užíváte si s dětmi radosti koupání a vodních radovánek a chtěli byste jim zajistit maximální komfort při následném sušení? Vyzkoušejte dvouvrstvou osušku z bambusového materiálu v moderním veselém designu. Je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní, proto je mnohem savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné ručníky. Lze ji využít na sušení po koupání, na zavinutí, ale také jako podložku, prostěradlo, nebo dokonce jako clonu proti slunci přes kočárek. Hlavní vlastnosti: vysoce savá, velmi měkká materiál 70% bambusová viskóza a 30% biobavlna rozměr 120 x 120 cm vysoká kvalita zpracování – všechny okraje jsou založené a zašité moderní design s béžovými hvězdičkami osuška po vyprání získává na objemu antialergická a antibakteriální úprava vyrobeno v České republice Doporučení: Při praní nepoužívejte aviváž, aby se nesnížila savost osušky. Produkty T-TOMI splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

  kód: 50107642
  429 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1 ks pampelišky

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1 ks pampelišky

  Užíváte si s dětmi radosti koupání a vodních radovánek a chtěli byste jim zajistit maximální komfort při následném sušení? Vyzkoušejte dvouvrstvou osušku z bambusového materiálu v moderním veselém designu. Je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní, proto je mnohem savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné ručníky. Lze ji využít na sušení po koupání, na zavinutí, ale také jako podložku, prostěradlo, nebo dokonce jako clonu proti slunci přes kočárek. Hlavní vlastnosti: vysoce savá, velmi měkká materiál 70% bambusová viskóza a 30% biobavlna rozměr 120 x 120 cm vysoká kvalita zpracování – všechny okraje jsou založené a zašité moderní design s pampeliškami osuška po vyprání získává na objemu antialergická a antibakteriální úprava vyrobeno v České republice Doporučení: Při praní nepoužívejte aviváž, aby se nesnížila savost osušky. Produkty T-TOMI splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

  kód: 50107641
  429 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1 ks pírka

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1 ks pírka

  Užíváte si s dětmi radosti koupání a vodních radovánek a chtěli byste jim zajistit maximální komfort při následném sušení? Vyzkoušejte dvouvrstvou osušku z bambusového materiálu v moderním veselém designu. Je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní, proto je mnohem savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné ručníky. Lze ji využít na sušení po koupání, na zavinutí, ale také jako podložku, prostěradlo, nebo dokonce jako clonu proti slunci přes kočárek. Hlavní vlastnosti: vysoce savá, velmi měkká materiál 70% bambusová viskóza a 30% biobavlna rozměr 120 x 120 cm vysoká kvalita zpracování – všechny okraje jsou založené a zašité moderní design s pírky osuška po vyprání získává na objemu antialergická a antibakteriální úprava vyrobeno v České republice Doporučení: Při praní nepoužívejte aviváž, aby se nesnížila savost osušky. Produkty T-TOMI splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

  kód: 50107640
  429 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1 ks ptáčci

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1 ks ptáčci

  Užíváte si s dětmi radosti koupání a vodních radovánek a chtěli byste jim zajistit maximální komfort při následném sušení? Vyzkoušejte dvouvrstvou osušku z bambusového materiálu v moderním veselém designu. Je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní, proto je mnohem savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné ručníky. Lze ji využít na sušení po koupání, na zavinutí, ale také jako podložku, prostěradlo, nebo dokonce jako clonu proti slunci přes kočárek. Hlavní vlastnosti: vysoce savá, velmi měkká materiál 70% bambusová viskóza a 30% biobavlna rozměr 120 x 120 cm vysoká kvalita zpracování – všechny okraje jsou založené a zašité moderní design s ptáčky osuška po vyprání získává na objemu antialergická a antibakteriální úprava vyrobeno v České republice Doporučení: Při praní nepoužívejte aviváž, aby se nesnížila savost osušky. Produkty T-TOMI splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

  kód: 50107639
  429 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1 ks ryby

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1 ks ryby

  Užíváte si s dětmi radosti koupání a vodních radovánek a chtěli byste jim zajistit maximální komfort při následném sušení? Vyzkoušejte dvouvrstvou osušku z bambusového materiálu v moderním veselém designu. Je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní, proto je mnohem savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné ručníky. Lze ji využít na sušení po koupání, na zavinutí, ale také jako podložku, prostěradlo, nebo dokonce jako clonu proti slunci přes kočárek. Hlavní vlastnosti: vysoce savá, velmi měkká materiál 70% bambusová viskóza a 30% biobavlna rozměr 120 x 120 cm vysoká kvalita zpracování – všechny okraje jsou založené a zašité moderní design s rybami osuška po vyprání získává na objemu antialergická a antibakteriální úprava vyrobeno v České republice Doporučení: Při praní nepoužívejte aviváž, aby se nesnížila savost osušky. Produkty T-TOMI splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

  kód: 50107638
  429 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1 ks srdíčka

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1 ks srdíčka

  Užíváte si s dětmi radosti koupání a vodních radovánek a chtěli byste jim zajistit maximální komfort při následném sušení? Vyzkoušejte dvouvrstvou osušku z bambusového materiálu v moderním veselém designu. Je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní, proto je mnohem savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné ručníky. Lze ji využít na sušení po koupání, na zavinutí, ale také jako podložku, prostěradlo, nebo dokonce jako clonu proti slunci přes kočárek. Hlavní vlastnosti: vysoce savá, velmi měkká materiál 70% bambusová viskóza a 30% biobavlna rozměr 120 x 120 cm vysoká kvalita zpracování – všechny okraje jsou založené a zašité moderní design se srdíčky osuška po vyprání získává na objemu antialergická a antibakteriální úprava vyrobeno v České republice Doporučení: Při praní nepoužívejte aviváž, aby se nesnížila savost osušky. Produkty T-TOMI splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

  kód: 50107643
  429 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1 ks zelení sloni

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1 ks zelení sloni

  Užíváte si s dětmi radosti koupání a vodních radovánek a chtěli byste jim zajistit maximální komfort při následném sušení? Vyzkoušejte dvouvrstvou osušku z bambusového materiálu v moderním veselém designu. Je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní, proto je mnohem savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné ručníky. Lze ji využít na sušení po koupání, na zavinutí, ale také jako podložku, prostěradlo, nebo dokonce jako clonu proti slunci přes kočárek. Hlavní vlastnosti: vysoce savá, velmi měkká materiál 70% bambusová viskóza a 30% biobavlna rozměr 120 x 120 cm vysoká kvalita zpracování – všechny okraje jsou založené a zašité moderní design se zelenými slony osuška po vyprání získává na objemu antialergická a antibakteriální úprava vyrobeno v České republice Doporučení: Při praní nepoužívejte aviváž, aby se nesnížila savost osušky. Produkty T-TOMI splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

  kód: 50107637
  429 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks auta

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks auta

  Bambusová vysokogramážní osuška T-tomi s potiskem z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál bambusová viskóza – 70% bambus + 30% bavlna velký rozměr 100 x 80 cm balení obsahuje 1 kus vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcí

  kód: 50099196
  245 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks béžová

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks béžová

  Barevná bambusová vysokogramážní osuška T-tomi z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál bambusová viskóza – 70% bambus + 30% bavlna velký rozměr 100 x 80 cm balení obsahuje 1 kus vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích

  kód: 50099188
  239 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks bílá

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks bílá

  Bílá bambusová vysokogramážní osuška T-tomi z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál bambusová viskóza – 70% bambus + 30% bavlna velký rozměr 100 x 80 cm balení obsahuje 1 kus vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na

  kód: 50099184
  249 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks modrá

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks modrá

  Barevná bambusová vysokogramážní osuška T-tomi z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál bambusová viskóza – 70% bambus + 30% bavlna velký rozměr 100 x 80 cm balení obsahuje 1 kus vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích

  kód: 50099187
  239 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks ptáčci

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks ptáčci

  Bambusová vysokogramážní osuška T-tomi s potiskem z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál bambusová viskóza – 70% bambus + 30% bavlna velký rozměr 100 x 80 cm balení obsahuje 1 kus vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcí

  kód: 50099195
  265 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks růžová

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks růžová

  Barevná bambusová vysokogramážní osuška T-tomi z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál bambusová viskóza – 70% bambus + 30% bavlna velký rozměr 100 x 80 cm balení obsahuje 1 kus vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích

  kód: 50099189
  239 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks růžoví sloni

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks růžoví sloni

  Bambusová vysokogramážní osuška T-tomi s potiskem z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál bambusová viskóza – 70% bambus + 30% bavlna velký rozměr 100 x 80 cm balení obsahuje 1 kus vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcí

  kód: 50099194
  245 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks šedá

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks šedá

  Barevná bambusová vysokogramážní osuška T-tomi z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál viskóza (bambusová) – 70% viskóza (bambusová) + 30% bavlna (BIO kvalita) velký rozměr 100 x 90 cm balení obsahuje 1 kus vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienic

  kód: 50102079
  239 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks šedé stříšky

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks šedé stříšky

  Barevná bambusová vysokogramážní osuška T-tomi z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál viskóza (bambusová) – 70% viskóza (bambusová) + 30% bavlna (BIO kvalita) velký rozměr 100 x 90 cm balení obsahuje 1 kus vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienic

  kód: 50102080
  245 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks srdíčka

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks srdíčka

  Bambusová vysokogramážní osuška T-tomi s potiskem z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál bambusová viskóza – 70% bambus + 30% bavlna velký rozměr 100 x 80 cm balení obsahuje 1 kus vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcí

  kód: 50099199
  245 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks zelená

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks zelená

  Barevná bambusová vysokogramážní osuška T-tomi z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál bambusová viskóza – 70% bambus + 30% bavlna velký rozměr 100 x 80 cm balení obsahuje 1 kus vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích

  kód: 50099186
  245 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks zelené hvězdičky

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks zelené hvězdičky

  Bambusová vysokogramážní osuška T-tomi s potiskem z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál bambusová viskóza – 70% bambus + 30% bavlna velký rozměr 100 x 80 cm balení obsahuje 1 kus vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcí

  kód: 50099197
  265 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks žlutá

  T-tomi Bambusová BIO osuška 1ks žlutá

  Barevná bambusová vysokogramážní osuška T-tomi z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál bambusová viskóza – 70% bambus + 30% bavlna velký rozměr 100 x 80 cm balení obsahuje 1 kus vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích

  kód: 50099185
  255 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška auta + Bambusová osuška modrá

  T-tomi Bambusová BIO osuška auta + Bambusová osuška modrá

  Bambusová vysokogramážní osuška T-tomi z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál bambusová viskóza – 70% bambus + 30% bavlna velký rozměr 100 x 80 cm balení obsahuje 2 kusy vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hrač

  kód: 50099302
  499 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška auta + kočárkový kolíček modrý

  T-tomi Bambusová BIO osuška auta + kočárkový kolíček modrý

  Kočárkový kolíček T-tomi, vyrobený z kvalitního a odolného plastu je skvělý způsob jak uchytit plenu či osušku na Váš kočárek či autosedačku, která tak chrání Vaše miminko před sluncem a jinými nepříznivými vlivy. Tento kočárkový kolíček T-tomi má mnohostranné využití, např. k uchycení dudlíků, hraček a dalších drobných předmětů ke kočárku čí autosedačce. balení obsahuje 2 ks vyrobeno z kvalitního plastu odolný výrobek moderní design mnohostranné využití zajímavý doplněk Bambusová vysokogramážní osuška T-tomi  z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška  mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je p

  kód: 50099298
  429 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška béžová + Bambusová osuška bílá

  T-tomi Bambusová BIO osuška béžová + Bambusová osuška bílá

  Bambusová vysokogramážní osuška T-tomi z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své vyjímečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu materiál bambusová viskóza – 70% bambus + 30% bavlna velký rozměr 100 x 80 cm balení obsahuje 2 kusy vysoká kvalita zpracování – všechny okraje založené a zašité vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hrač

  kód: 50099303
  519 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška béžová + kočárkový kolíček béžový

  T-tomi Bambusová BIO osuška béžová + kočárkový kolíček béžový

  Kočárkový kolíček T-tomi, vyrobený z kvalitního a odolného plastu je skvělý způsob jak uchytit plenu či osušku na Váš kočárek či autosedačku, která tak chrání Vaše miminko před sluncem a jinými nepříznivými vlivy. Tento kočárkový kolíček T-tomi má mnohostranné využití, např. k uchycení dudlíků, hraček a dalších drobných předmětů ke kočárku čí autosedačce. balení obsahuje 2 ks vyrobeno z kvalitního plastu odolný výrobek

  kód: 50099291
  429 
  Porovnat
 • T-tomi Bambusová BIO osuška bílá + kočárkový kolíček černý

  T-tomi Bambusová BIO osuška bílá + kočárkový kolíček černý

  Kočárkový kolíček T-tomi, vyrobený z kvalitního a odolného plastu je skvělý způsob jak uchytit plenu či osušku na Váš kočárek či autosedačku, která tak chrání Vaše miminko před sluncem a jinými nepříznivými vlivy. Tento kočárkový kolíček T-tomi má mnohostranné využití, např. k uchycení dudlíků, hraček a dalších drobných předmětů ke kočárku čí autosedačce. balení obsahuje 2 ks vyrobeno z kvalitního plastu odolný výrobek

  kód: 50099292
  429 
  Porovnat

Zobrazeno 1–25 z 230 výsledků