• AEG PHE 5670 Náhradní válečky k pedikúře

  AEG PHE 5670 Náhradní válečky k pedikúře

  AEG PHE 5670 Náhradní válečky k pedikúře jsou určené pro bateriový strojek pro odstranění odumřelé a hrubé kůže a otlaků pokožky nohou. Tyto válečky jsou omyvatelné. Jsou provedeny v různých barvách. Válečky se rychle a snadno vyměňují.

  kód: 50099597
  199 
  Porovnat
 • Avent Baby monitor SCD603 digitálni video

  Avent Baby monitor SCD603 digitálni video

  S digitální elektronickou videochůvičkou budete mít vždy přehled o tom, co vaše miminko dělá, ať už se nacházíte kdekoliv v domě. Společnost Avent vytvořila pomůcku vhodnou do každé domácnosti s malým dítětem. Chůvička disponuje velkým barevným displejem s úhlopříčkou 2,4“, na kterém přehledně vidíte obraz v reálném čase. Uvnitř objektů je bezdrátový dosah 30 metrů, venku v otevřeném prostoru až 150 metrů. Ukolébavky a noční světlo Dětskou jednotku lze pohodlně upevnit na stěnu, aby byla stabilní a nabídla vám náhled na celý dětský pokoj. Nemusíte se dokonce bát ani výpadku proudu; pokud by k němu došlo, aktivuje se záložní baterie a vy nikdy o přehled nepřijdete. Aby se miminku dobře usínalo, na dálku mu z dětské jednotky můžete pustit ukolébavky nebo aktivovat tlumené noční světlo. Kdykoliv se dítě probudí, budete o tom vědět, jelikož chůvička se aktivuje hlasem či hlukem a okamžitě zapne displej i zvuk.

  kód: 50078201
  3 299 
  Porovnat
 • AVENT Chůva digitální SCD506

  AVENT Chůva digitální SCD506

  Vysílač se aktivuje, pokud hlasitost překročí určitou mez. dosah ve volném prostoru až 330 m ECO mód napájení síť i baterie rodičovská jednotka je vybavena akumulátorem 120-ti kanálový automatický přenos světelná signalizace zvuku digitální systém kontroly "mimo dosah" noční světélko u dětské jednotky

  kód: 50094083
  2 299 
  Porovnat
 • AVENT Chůva digitální SCD560

  AVENT Chůva digitální SCD560

  100% spolehlivé spojení s dítětem, kontrolky LED indikují, zda je jednotka připojena a zda je v dosahu, kontrolky aktivované zvukem indikují, zda miminko vydává nějaké zvuky, nabíjecí rodičovská jednotka s dobou provozu až 18 hodin. Režim Smart ECO zajišťuje efektivní využívaní energie, příjemné noční světlo a ukolébavky uklidní vaše ratolesti, obousměrná komunikace – miminko vás může slyšet, dosah ve volném prostoru až 330 m.

  kód: 50074008
  2 199 
  Porovnat
 • AVENT Chůva digitální SCD570

  AVENT Chůva digitální SCD570

  100% spolehlivé spojení s dítětem, kontrolky LED indikují, zda je jednotka připojena a zda je v dosahu, kontrolky aktivované zvukem indikují, zda miminko vydává nějaké zvuky, nabíjecí rodičovská jednotka s dobou provozu až 18 hodin. Režim Smart ECO zajišťuje efektivní využívaní energie, příjemné noční světlo a ukolébavky uklidní vaše ratolesti, obousměrná komunikace – miminko vás může slyšet, dosah ve volném prostoru až 330 m, měření teploty v místnosti.

  kód: 50078202
  2 559 
  Porovnat
 • AVENT Chůva digitální SCD580

  AVENT Chůva digitální SCD580

  100% spolehlivé spojení s dítětem, kontrolky LED indikují, zda je jednotka připojena a zda je v dosahu, kontrolky aktivované zvukem indikují, zda miminko vydává nějaké zvuky, nabíjecí rodičovská jednotka s dobou provozu až 18 hodin. Režim Smart ECO zajišťuje efektivní využívaní energie, obousměrná komunikace – miminko vás může slyšet, dosah ve volném prostoru až 330 m. Když dítě uložíte ke spánku, může být ještě chvíli neklidné. Utěšte a ukolébejte je ke spánku promítáním nočního světla s hvězdami, které lze aktivovat z rodičovské nebo dětské jednotky. Zástrčka MP3 vám umožní přehrát vámi zvolenou skladbu. Osobně vybraná hudba znějící v dětském pokoji pomůže dítěti snadno a rychle usnout. Kombinovaný snímač vlhkosti a teploty umožňuje sledování podmínek v dětském pokoji.

  kód: 50074010
  3 559 
  Porovnat
 • AVENT Chůva digitální SCD630 video

  AVENT Chůva digitální SCD630 video

  Umožňuje neustálý kontakt s dítětem – bezpečně a v soukromí. Dítě uslyšíte v dokonalé zvukové kvalitě a rovněž ho uvidíte díky křišťálově čistému obrazu, ve dne i v noci. Důvěrné a zabezpečené připojení pomocí adaptivní technologie FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) umožňuje neustálý kontakt s dítětem. Barevná obrazovka 3,5"s vysokým rozlišením a křišťálově čistým nočním viděním. 2 x digitální zoom a přiblížení, oboustranná komunikace, aktivace hlasem (režim VOX), monitoruje teplotu v dětském pokoji, montáž na stěnu pro optimální umístění, výběr z 5 ukolébavek pro jemné uklidnění a uspání dítěte, uklidňující noční světlo, vibrační výstraha, vynikající provozní doba i pro noční sledování, provozní doba při použití baterií: více než 10 hodin. Klíčové funkce, které můžete očekávat: Dosah venku až 300 m, dosah uvnitř až 50 m, bezpečné a soukromé spojení s adaptivní FHSS technologií (Frequency Hopping Spread Spectrum-rozprostření spektra s přeskakov

  kód: 50096828
  5 499 
  Porovnat
 • AVENT Parní hrnec a mixér

  AVENT Parní hrnec a mixér

  Nejprve uvařte v páře ovoce, zeleninu, rybu či maso a poté jednoduše nádobu zvedněte, převraťte a proveďte mixování. Jídlo není nutné nikam přenášet! Dokáže připravit dětské jídlo pro každou fázi odstavení.

  kód: 50090984
  2 779 
  Porovnat
 • AVENT Parní hrnec a mixér 4v1

  AVENT Parní hrnec a mixér 4v1

  Parní hrnec s mixérem 4 v 1 značky Avent je ideální pomocník v kuchyni pro snadnou a rychlou přípravu jednoduchých a zdravých jídel pro děti. Avent parní hrnec umožňuje připravit stravu pro jakoukoli fázi odstavení dítěte – přístroj 4 v 1 pro přípravu zdravé dětské stravy zvládá každý krok procesu mixování od velmi jemně rozmixovaného ovoce a zeleniny, přes míchání přísad, po vytvoření směsi s malými kousky. Kromě funkce napařování jej můžete využít také k rozmrazování nebo ohřevu. Díky sekáčku a jeho praktické konstrukci jej navíc v mžiku přeměníte na silný mixér. Jednoduchá příprava AVENT Parní hrnec a mixér 4v1 vyniká zejména jednoduchou obsluhou, kterou zvládne naprosto každý. Stačí umístit vodu do příslušné nádržky a můžete začít napařovat. Vybrat si můžete hned z několika úrovní výkonu, který tedy můžete přizpůsobit tomu, jestli chcete pokrm pouze ohřát, nebo důkladně provaři

  kód: 50098841
  3 999 
  Porovnat
 • Avent Sterilizátor do mikrovlnné trouby

  Avent Sterilizátor do mikrovlnné trouby

  Pro všechny rodiče malých dětí je určen rychlý parní sterilizátor, který je vhodný na domácí použití, ale díky jeho kompaktnímu designu a nízké hmotnosti jej můžete vzít i na dovolenou nebo na návštěvu přátel či příbuzných, abyste měli pro miminko vždy během chvilky připraveno teplé jídlo rozdělené do lahviček. Sterilizátor se používá v mikrovlnné troubě a během dvou minut zvládne z dětského nádobí odstranit až 99,9 % škodlivých bakterií. 24 hodin bez bakterií Sterilizátor je kompatibilní s lahvičkami Avent, najednou můžete dovnitř vložit až čtyři kusy. Pokud po skončení cyklu neotevřete víko, zůstanou lahve sterilní až po dobu 24 hodin. Kromě lahviček lze dovnitř naskládat také odsávačky, dudlíky nebo příbory, takže budete mít jistotu, že vše, s čím vaše miminko přijde do kontaktu, je čisté a bez bakterií. Sterilizátor je možné využít v jakékoliv mikrovlnné troubě. Podle zvoleného výkonu nastavte délku sterilizace na 2 minuty (1 100 –1 850 W), 4 mi

  kód: 50088639
  1 429 
  Porovnat
 • AVENT Sterilizátor parní elektrický 3 v 1

  AVENT Sterilizátor parní elektrický 3 v 1

  Elektrický parní sterilizátor byl navržen tak, aby byla sterilizace skutečně jednoduchá. Díky možnosti úpravy velikosti nezabírá tolik místa v kuchyni, přičemž do košů se vejdou jak široké tak úzké lahve. Funkce 3 v 1 přináší:     Konfiguraci malé velikosti pro sterilizaci dudlíků.     Konfiguraci střední velikosti pro sterilizaci odsávaček, talířů, nožů a vidliček pro batolata.     Konfiguraci velké velikosti pro sterilizaci 6 dětských lahví.

  kód: 50079103
  1 785 
  Porovnat
 • AVENT Sterilizátor parní elektrický 4 v 1

  AVENT Sterilizátor parní elektrický 4 v 1

  Elektrický parní sterilizátor byl navržen tak, aby byla sterilizace skutečně jednoduchá. Díky možnosti úpravy velikosti nezabírá tolik místa v kuchyni, přičemž do košů se vejdou jak široké tak úzké lahve. Funkce 4 v 1 přináší:     Konfiguraci malé velikosti pro sterilizaci dudlíků.     Konfiguraci střední velikosti pro sterilizaci odsávaček, talířů, nožů a vidliček pro batolata.     Konfiguraci velké velikosti pro sterilizaci 6 dětských lahví.                                                                                                                                                                                                                                                                 Integrovaný koš na nádobí pro bezproblémové předběžné čištění dětských lahví a příslušenství v myčce.

  kód: 50090060
  2 489 
  Porovnat
 • BAYBY BBH 8000 Zvlhčovač vzduchu

  BAYBY BBH 8000 Zvlhčovač vzduchu

  Užívejte si příjemné ovzduší ve své domácnosti nebo v kanceláři až po dobu dvanácti hodin. Společnost Bayby vytvořila ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, který se výborně hodí například i do dětských pokojíčků. Přístroj zbavuje ovzduší prachu, bakterií a dalších organických zárodků a umožňuje dítěti volně dýchat. 12 hodin provozu Přístroj disponuje velkou nádržkou na vodu o objemu 3,7 litru, která zajistí provoz až na 12 hodin v místnostech do 25 m2. Během zvlhčování dochází k produkci studené páry, která však žádným způsobem neovlivňuje výslednou teplotu uvnitř místnosti, takže se nemusíte bát, že by vám nebo dětem bylo chladno. Automatické vypnutí Nastavte intenzitu zvlhčovacího výkonu podle vlastních preferencí, aby vzduch nebyl až příliš vlhký, což také není dobře. Tichý provoz pouhých 35 dB vám zajistí klidné spaní. Po vyčerpání veškeré vody se přístroj automaticky vypne, aby nedošlo k jeho poškození nebo nehodě. O stavu hladiny vody vás bude inf

  kód: 50099649
  999 
  Porovnat
 • BAYBY BBH 8010 Aroma zvlhčovač vzduchu

  BAYBY BBH 8010 Aroma zvlhčovač vzduchu

  Se zvlhčovačem vzduchu vás již nebudou trápit bakterie a prachové částice uvnitř vaší domácnosti. Společnost Bayby vytvořila ultrazvukový aroma zvlhčovač, který je vhodný pro místnosti do 25 m2. Se zvlhčovacím výkonem 300 ml/h účinně odstraní suchost z ovzduší, což ocení především alergici a astmatici, kteří mají vysoké nároky na kvalitu vzduchu. Dlouhá doba provozu Před spuštěním přístroje naplňte objemnou nádržku na vodu s kapacitou 2,3 litru tekutinou. Bez nutnosti dolévání poté bude zařízení pracovat až 7,5 hodin v kuse. Po zapnutí začne na principu vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru produkovat studenou páru, která eliminuje prach a bakterie, aniž by ovlivňovala teplotu v místnosti. Prostředek k aromaterapii Místo vody můžete do nádobky nalít také esenciální látky určené k aromaterapii. Tichý provoz nepřesahující 35 dB pomůže navodit uklidňující atmosféru. Podle vlastních preferencí si plynule regulujte zvlhčovací výkon. Provoz je zc

  kód: 50099650
  1 099 
  Porovnat
 • BAYBY BBM 7000 Digitalní audio chůvička

  BAYBY BBM 7000 Digitalní audio chůvička

  Digitální audio chůvička od společnosti Bayby vám pomůže mít neustále přehled o tom, co dělá vaše miminko. Zařízení s jednosměrnou komunikací přenáší signál bezpečně a zašifrovaně, takže nemůže dojít k jeho narušení třetí stranou. Signál je přenášen až do vzdálenosti 300 metrů a pokud hrozí jeho ztráta, akustický indikátor vás na to upozorní. LED displej Chůvička je vybavena LED displejem, na kterém můžete sledovat vizuální znázornění hladiny šumu. Citlivý mikrofon nabízí čistý signál a podle aktuálních preferencí si můžete upravit hlasitost na jednu z pěti přednastavených úrovní, abyste své miminko slyšeli vždy, když vás bude potřebovat. Pokud chcete ušetřit energii, zvolte si ECO MODE nabízející energeticky efektivní přenos signálu. Technické parametry: Jednosměrná komunikace Zašifrovaný přenosový signál pro bezpečnost proti odposlechu Akustická signalizace výpadku signálu 5 stupňů hlasitosti Dosah

  kód: 50099498
  999 
  Porovnat
 • BAYBY BBM 7010 Digital audio s LCD chůva

  BAYBY BBM 7010 Digital audio s LCD chůva

  Mějte neustále přehled o tom, co se děje v dětském pokoji. Společnost Bayby vytvořila digitální audio chůvičku s LCD displejem, která zajišťuje výborný přenos zvuku díky digitální bezdrátové technologii DECT. Přenos signálu je šifrovaný a zcela bezpečný – není šance odposlechů ani narušování signálu jinými elektronickými zařízeními. Zvuk je proto vždy čistý a vy ihned víte, co vaše miminko potřebuje. LCD displej Rodičovská jednotka chůvičky je vybavena přehledným LCD displejem. Na něm vidíte upozornění na ztrátu signálu, naměřené hodnoty teploty vzduchu v okolí dítěte a podobně. Displej je podsvícený, takže na něj skvěle vidíte i v noci. Velký dosah Chůvička zvládá přenášet signál až do vzdálenosti 300 metrů. Můžete si proto v klidu dělat domácí práce nebo se starat o zahrádku a v případě potřeby pouze zaběhnout do domu, abyste miminko zkontrolovali. Pokud byste se přiblížili na konec dosahu signálu, přístroj vás o tom bude informovat akustickou s

  kód: 50099499
  1 399 
  Porovnat
 • BAYBY BBM 7020 Digitalní video chůvička

  BAYBY BBM 7020 Digitalní video chůvička

  S digitální video chůvičkou budete vaše děťátko nejen slyšet, ale také ho uvidíte. Společnost Bayby vytvořila pomůcku, která umožňuje obousměrnou komunikaci, vidí ve tmě, zahraje miminku ukolébavku a zajistí vám neomezený pohyb až do vzdálenosti 250 metrů bez ztráty signálu. Dětská jednotka je vybavena kvalitní kamerou se snímačem CMOS, kterou lze zabudovat na stěnu a poté snadno upravovat úhel záběru. Nastavte si podle vlastních domácích podmínek hlasitost a jas obrazu tak, abyste měli co nejlepší výhled. Integrovaný mikrofon je velmi citlivý a zajistí přenos zvuku ve výborné kvalitě. Signál neruší ani jiné přístroje, jelikož je kódovaný. Teplota v místnosti Zařízení vám prozradí, jaká teplota v okolí dítěte je. Proto ve chvílích, kdy začne plakat, ihned poznáte, když je právě změna teploty důvodem, proč se dítě necítí dobře. Dohlížet na miminko můžete ve dne i v noci, za snížené viditelnosti se automaticky aktivuje infračervené noční vidění.

  kód: 50099504
  2 999 
  Porovnat
 • BAYBY BBM 7030 Digital video auto chůva

  BAYBY BBM 7030 Digital video auto chůva

  Digitální video chůvička Bayby je určená nejen k použití v domácnostech, ale využijete ji například i v autě během řízení. Nemusíte se rozptylovat a otáčet se dozadu, abyste dítě zkontrolovali. Stačí letmý pohled na obrazovku chůvičky a ihned uvidíte, proč vaše miminko pláče.  Zařízení umožňuje jednosměrnou komunikaci – můžete si podle aktuálních podmínek regulovat hlasitost, abyste své miminko vždy slyšeli, i když venku například rachotí sekačka. Při vaření si lze rodičovskou jednotku za pomoci přísavných nožiček upevnit na sklo, aniž by hrozilo nebezpečí jejího pádu na zem. Kvalitní kamera Kamera pokrývá široký úhel záběru, takže máte neustále přehled o celé místnosti. Přenos signálu je bezpečně šifrovaný, takže nedochází k jeho narušování jinými zařízeními. Chůvička má dosah až 250 metrů, takže se můžete pohodlně pohybovat v domácnosti i po zahradě. Pokud byste se blížili ke ztrátě signálu, upozorní vás na to indikátor. V balení naleznete kromě rodičovské a děts

  kód: 50099503
  3 999 
  Porovnat
 • BAYBY BBS 3010 Elektrický sterilizátor

  BAYBY BBS 3010 Elektrický sterilizátor

  Především v prvních měsících života miminka je nesmírně důležité starat se o správnou hygienu a čistotu všeho, na co dítě sáhne. Po příchodu na s vět totiž ještě nemá dostatečně vyvinutý imunitní systém, aby dokázal bojovat s viry a bakteriemi tak jako ostatní. Sebemenší kontakt může způsobit vyrážku nebo jiné zdravotní problémy. Při krmení proto používejte pouze sterilizované lahvičky, příbory a na hraní dětem dávejte sterilizované dudlíky a hračky. Velká kapacita Společnost Bayby vytvořila elektrický parní sterilizátor, který vám umožní najednou odstranit bakterie až ze šesti lahviček, případně ze čtyř kojeneckých lahví s kompletním příslušenstvím. Velká kapacita vám umožní pohodlné používání – nemusíte nádobí sterilizovat po každém použití, ale stačí například pouze jednou po celém dnu. Jednoduché ovládání Ovládání je skutečně snadné, přístroj stačí obsluhovat jediným tlačítkem. Po skončení sterilizace se zařízení automaticky samo vypne, vy už

  kód: 50099626
  899 
  Porovnat
 • BAYBY BBS 3030 Sterilizátor se sušičkou

  BAYBY BBS 3030 Sterilizátor se sušičkou

  Mějte pro své miminko připravené lahvičky, příbory i dudlíky během celého dne. Společnost Bayby vytvořila digitální parní sterilizátor se sušičkou, který stačí použít jen jednou denně. Jeho velká kapacita vám umožní najednou sterilizovat a sušit velké množství dětského nádobí (až 6 kojeneckých lahví včetně příslušenství), nemusíte ho proto umývat po každém použití. Přístroj funguje zcela automaticky, stačí ho pouze zapnout a o nic dalšího se nemusíte starat. Na velkém digitálním LCD displeji vidíte, kolik času proces ještě zabere. Vysoušecí funkce Po procesu sterilizace se automaticky aktivuje sušící fáze. Funkce pro vysoušení odstraní z nádobí zkondenzovanou vodu, lahvičky zůstanou dokonale čisté bez jakýchkoliv bakterií či alergenů. Vyberte si jedno ze tří nastavení – můžete automaticky sterilizovat a poté vysoušet, nebo využít režim pouze Sterilizace či pouze Vysoušení. O konci procesu vás bude informovat zvuková signalizace. Opět nemusíte nic dělat,

  kód: 50099624
  2 999 
  Porovnat
 • BAYBY BBW 2000 Ohřívač lahví 3v1

  BAYBY BBW 2000 Ohřívač lahví 3v1

  Společnost Bayby vytvořila multifunkční ohřívač kojeneckých lahví, který v jediném přístroji nabízí hned tři funkce. Můžete ho využít jako klasický ohřívač lahviček, které udrží stravu déle teplou a mimiko bude moct jíst svým vlastním tempem. Přístroj také zvládá rovnoměrně a rychle ohřát dětskou stravu, přičemž nevznikají v jídle žádná horká místa, takže nehrozí, že by se miminko během krmení popálilo. Poslední funkcí j e sterilizace doplňků. Tento program odstraní z jídelního příslušenství nečistoty i bakterie, aby miminka s nevyvinutým imunitním systémem nechytla bacily. Rychlý ohřev Ohřívejte v přístroji mléko nebo vodu. Ovládání je jednoduché a rychle si ho podmaní každý rodič. Stačí nastavit požadovaný čas ohřevu a během chvilky má dítě jídlo připravené. Při využívání zařízení se však nemusíte omezovat pouze na tekutiny. Stejně dobře zvládne přístroj ohřívat i kašičky nebo vařenou zeleninku, aby si vaše miminko pochutnávalo na pestré a vyvážené stravě. <

  kód: 50099560
  799 
  Porovnat
 • BAYBY BBW 2010 Ohřívač lahví Car/Home

  BAYBY BBW 2010 Ohřívač lahví Car/Home

  Společnost Bayby vytvořila pomůcku pro všechny rodiče. Při krmení malých miminek ohřejte kojenecké lahvičky nebo celé pokrmy využitím ohřívače lahví. Přístroj je určen k použití nejen v domácnostech, ale i na cestách, využijete jej tedy například na výletech nebo při pochůzkách ve městě. Miminko může dostat hlad kdykoliv a kdekoliv, ale vy budete s ohřívačem lahví vždy připraveni. Rychlý ohřev Zařízení se snadno používá a během několika málo minut zvládne rovnoměrně prohřát lahvičky i přichystanou stravu dítěte. Ohřívání je rychlé a rovnoměrné, proto se nestane, aby se v mléce tvořila horká místa a dítě se během krmení  nedopatřením mohlo popálit. Jakou teplotu si zvolíte, takovou získáte v každém soustě. Automatické vypnutí Po dokončení ohřívacího cyklu se přístroj automaticky vypne. Nespotřebovává proto velké množství energie a výrazně tím snižuje riziko spálení jídla nebo vzniku nehody. Ohřívač je vhodný pro všechny typy kojeneckých lahví.

  kód: 50099559
  1 299 
  Porovnat
 • Beaba Bib expresso 3v1 neon

  Beaba Bib expresso 3v1 neon

  V závislosti na velikosti lahvičky a počáteční teplotě mléka se doba ohřevu mírně liší, nicméně zpravidla budete mít hotovo již za 30 vteřin. Nápoj je ohříván rovnoměrně, nehrozí proto vznik horkých míst a riziko, že by se dítě mohlo během krmení spálit. Jednoduché ovládání Přístroj se velmi snadno ovládá, manipulaci s ním zvládnete jednou rukou. To vám přijde vhod vždy, když je například dítě neposedné a vy jej musíte držet v náručí, aby se uklidnilo. Celý proces funguje na principu souběžného proudění vody a míchání sušeného mléka při rovnoměrně narůstající teplotě, aby došlo k rovnoměrnému ohřevu.

  kód: 50100269
  2 399 
  Porovnat
 • Beaba Bib expresso 3v1 šedé

  Beaba Bib expresso 3v1 šedé

  Narození potomka je pro všechny rodiče jedním z nejkrásnějších období. Neustálé hlídání a starání se o miminko však může být velmi náročné. Je proto potřeba hledat výrobky, které se snadno ovládají a během chvilky splní vaše požadavky. Pořiďte si unikátní přístroj Bib’expresso, s nímž ohřejete dětské mléko či jinou stravu na optimální teplotu během několika málo vteřin. Hotovo za 30 vteřin V závislosti na velikosti lahvičky a počáteční teplotě mléka se doba ohřevu mírně liší, nicméně zpravidla budete mít hotovo již za 30 vteřin. Nápoj je ohříván rovnoměrně, nehrozí proto vznik horkých míst a riziko, že by se dítě mohlo během krmení spálit. Jednoduché ovládání Přístroj se velmi snadno ovládá, manipulaci s ním zvládnete jednou rukou. To vám přijde vhod vždy, když je například dítě neposedné a vy jej musíte držet v náručí, aby se uklidnilo. Celý proces funguje na principu souběžného proudění vody a míchání sušeného mléka při rovnoměrně narůstající te

  kód: 50100268
  2 399 
  Porovnat
 • Beaba Elektrický sterilizátor Express šedý

  Beaba Elektrický sterilizátor Express šedý

  Mějte pro své miminko připravené krmicí lahvičky, dudlíky, příbory a další příslušenství zcela sterilní a bez škodlivých virů a bakterií, které by mohly oslabit dětskou imunitu. Pořiďte si elektrický sterilizátor Express, který za vás práci odvede za pouhých šest minut a jehož výsledky vás již po prvním použití naprosto ohromí. Automatické vypnutí Přístroj pracuje zcela automaticky. Stačí, když dovnitř naskládáte nádobí a stisknete tlačítko. Po skončení sterilizačního cyklu se zařízení automaticky vypne, takže nebude spotřebovávat mnoho energie a nevznikne nebezpečí přehřátí a nehody. Praktické příslušenství Se svou kapacitou je sterilizátor vhodný až pro devět úzkých nebo šest širokých lahviček. Můžete si vybrat sestavu Maxi určenou pro lahve, nebo sestavu Mini pro příslušenství jako šidítka, kousátka a podobně. V balení naleznete také speciální kleštičky určené k vyjímání lahviček a odměrku na vodu.

  kód: 50100270
  1 689 
  Porovnat

Zobrazeno 1–25 z 256 výsledků