• Bromhexin 12 BC kapky 30ml

    Bromhexin 12 BC kapky 30ml

    Bromhexin 12 BC kapky uvolňuje hleny při onemocnění dýchacích cest s úporným zahleněním. Přípravek Bromhexin 12 BC kapky se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která  doprovází úporné zahlenění a vlhký kašel. Přípravek je vhodný při akutním zánětu průdušek a plic k uvolnění hlenu. Kapky Bromhexin 12 BC kapky jsou určeny dospělé, dospívající a děti od 2 let. Jak se přípravek Bromhexin 12 BC kapky užívá: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 3x denně 16-33 kapek. Děti a dospívající ve věku 6-14 let a pacienti s hmotností pod 50 kg užívají 3x denně 16 kapek. Děti ve věku 2-6 let užívají 3x denně 8 kapek. Obvyklá doba léčby přípravkem Bromhexin 12 BC je 7-10 dní. Složení: Léčivou látkou je bromhexini hydrochloridum 12 mg v 1 ml roztoku. Dalšími složkami jsou bezvodá kyselina citronová, silice máty rolní částečně zb

    kód: 50001643
    89 
    Porovnat
  • Dexoket 25 tablety por.tbl.flm.10x25mg

    Dexoket 25 tablety por.tbl.flm.10x25mg

    Dexoket 25 tablety je lék proti bolesti. Působí proti mírné až středně silné bolesti, např. bolest svalů a zubů. Dále se přípravek Dexoket 25 tablety užívá při menstruačních bolestech. Dexoket 25 tablety jsou určeny pro dospělé. Jak se přípravek Dexoket 25 tablety užívá: Dospělí užívají obvykle 1 tabletu každých 8 hodin podle závažnosti a charakteru bolesti, maximálně 3 tablety denně. Tento přípravek nemají užívat děti a dospívající (mladší 18 let). Pokud se do 3-4 dnů nebudete cítit lépe, poraďte se s lékařem. Složení: Léčivou látkou je dexketoprofenum trometamoli (36,90 mg) což odpovídá dexketoprofenum (INN) 25 mg v jedné tabletě. Pomocnými látkami jsou kukuřičný škrob, mikrokrystalická celulosa, sodná sůl karboxymethylškrobu, glycerol palmitostearát, hypromelosa, oxid titaničitý, propylenglykol, makrogol 6000.

    kód: 50075262
    89 
    Porovnat
  • Espumisan Easy 14 sáčků

    Espumisan Easy 14 sáčků

    Espumisan® Easy Granule bez vody Každý sáček obsahuje 125 mg simethiconu. Pomocné látky jsou sorbitol, talek, kyselina jablečná, citronové aroma, smetanové aroma. Každý sáček obsahuje 0,8 g granulí. 1. CO JE ESPUMISAN® EASY A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Espumisan® Easy jsou granule vyrobené moderní technologií. Obsahují simethicon, látku s odpěňovacími vlastnostmi. Espumisan® Easy se používá k účinnému odstranění nadměrného odchodu střevních plynů způsobeného hromaděním plynu a ke snížení pocitu napětí v břiše, plynatosti, tlaku v nadbřišku a kručení v žaludku a střevech. Espumisan® Easy se rychle rozpouští v ústech a jeho účinná látka se rychle dostává do zažívacího traktu, kde působí. Espumisan® Easy je balen v jednotlivých sáčcích, které s sebou můžete stále nosit, a zbavit se tak kdykoliv nepříjemných příznaků nadměrného odchodu stře

    kód: 50049392
    78 
    Porovnat
  • Espumisan kapky 100mg/ml por.gtt.eml.1x30ml

    Espumisan kapky 100mg/ml por.gtt.eml.1x30ml

    PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE   Espumisan kapky 100 mg/ml perorální kapky, emulze Léčivá látka: simeticonum   Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Espumisan kapky 100 mg/ml musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. – Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. – Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. – Pokud se Vaše pří

    kód: 50059202
    135 
    Porovnat
  • Espumisan měkké tobolky 100x40mg

    Espumisan měkké tobolky 100x40mg

    Espumisan měkké tobolky působí v trávicím traktu jako protipěnivý prostředek. Přípravek Espumisan se užívá k léčbě příznaků zažívacích obtíží způsobených plyny, např.nadýmání (meteorismus) a pocitu plnosti. Měkké tobolky Espumisan jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. Jaké jsou příznaky nadýmání? nadměrný odchod plynů kručení ve střevech bolest, napětí a nafouknutí břicha (hromadění plynů) méně často až bušení srdce a zvýšený krevní tlak (tlakem na bránici) Jak se přípravek Espumisan užívá: Dospělí, dospívající a děti od 6 let užívají 2 tobolky 3-4x denně. Pro mladší děti a kojence jsou k dispozici jiné lékové formy. Délka léčby se řídí průběhem obtíží. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 2 týdny. Složení: Léčivou látkou je simethiconum 40 mg v jedné tobolce.

    kód: 50005841
    159 
    Porovnat
  • Espumisan měkké tobolky 50x40mg

    Espumisan měkké tobolky 50x40mg

    Espumisan měkké tobolky působí v trávicím traktu jako protipěnivý prostředek. Přípravek Espumisan se užívá k léčbě příznaků zažívacích obtíží způsobených plyny, např.nadýmání (meteorismus) a pocitu plnosti. Měkké tobolky Espumisan jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. Jaké jsou příznaky nadýmání? nadměrný odchod plynů kručení ve střevech bolest, napětí a nafouknutí břicha (hromadění plynů) méně často až bušení srdce a zvýšený krevní tlak (tlakem na bránici) Jak se přípravek Espumisan užívá: Dospělí, dospívající a děti od 6 let užívají 2 tobolky 3-4x denně. Pro mladší děti a kojence jsou k dispozici jiné lékové formy. Délka léčby se řídí průběhem obtíží. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 2 týdny. Složení: Léčivou látkou je simethiconum 40 mg v jedné tobolce.

    kód: 50005843
    95 
    Porovnat
  • Lioton 100 000 gel 30g

    Lioton 100 000 gel 30g

    Lioton® 100000 gel je léčivý přípravek určený k léčbě zánětů povrchových žil, chronické žilní nedostatečnosti, hematomů (modřin) a otoků, ale také poúrazových poškození svalů, šlach a vazů. Vysoká koncentrace heparinu a originálně vyvinutý gelový základ přípravku Lioton® 100000 gel zajišťuje jeho výborný průnik pokožkou. Lioton® 100000 gel má velmi nízké riziko nežádoucích účinků, výbornou snášenlivost a skvělé kosmetické vlastnosti. Jak užívat Lioton 100 000 gel: 3–10 cm dlouhý proužek gelu se jednou až třikrát denně nanese na kůži nad postiženým místem a jemně se rozetře. Vzhledem k omezeným zkušenostem a nedostatku údajů nesmí přípravek používat děti. Obvyklá délka léčby je 2–3 týdny. Složení: Léčivou látkou je heparinum natricum 1000 IU v 1 g gelu. Pomocnými látkami jsou karbomer 940, ethanol 96% (v/v), silice květů citroníku pomerančového hořkého, levandulová silice, methylparaben, prop

    kód: 50059235
    129 
    Porovnat
  • Lioton 100 000 gel 50g

    Lioton 100 000 gel 50g

    Lioton® 100000 gel je léčivý přípravek určený k léčbě zánětů povrchových žil, chronické žilní nedostatečnosti, hematomů (modřin) a otoků, ale také poúrazových poškození svalů, šlach a vazů. Vysoká koncentrace heparinu a originálně vyvinutý gelový základ přípravku Lioton® 100000 gel zajišťuje jeho výborný průnik pokožkou. Lioton® 100000 gel má velmi nízké riziko nežádoucích účinků, výbornou snášenlivost a skvělé kosmetické vlastnosti. Jak užívat Lioton 100 000 gel: 3–10 cm dlouhý proužek gelu se jednou až třikrát denně nanese na kůži nad postiženým místem a jemně se rozetře. Vzhledem k omezeným zkušenostem a nedostatku údajů nesmí přípravek používat děti. Obvyklá délka léčby je 2–3 týdny. Složení: Léčivou látkou je heparinum natricum 1000 IU v 1 g gelu. Pomocnými látkami jsou karbomer 940, ethanol 96% (v/v), silice květů citroníku pomerančového hořkého, levandulová silice, methylparaben, prop

    kód: 50010477
    195 
    Porovnat
  • Pangrol 20000 20 tablet

    Pangrol 20000 20 tablet

    Pangrol  20 000 se používá k substituci trávicích enzymů při poruchách zevně sekretorické činnosti pankreatu, které jsou spojeny s maldigescí. Tyto poruchy jsou vyvolány např. chronickou pankreatitidou nebo mukoviscidózou. Vedou k omezenému využití potravy, ke vzniku meteorismu a Roemheldova příznakového komplexu, zvláště při současných stavech po resekci žaludku či tenkého střeva, funkčně podmíněném urychlení střevní pasáže (způsobeném nervozitou nebo střevní infekcí), poruchách jater, žlučníku a žlučových cest, dispepsií, jakož i při současném požívání těžko stravitelných rostlinných, tučných nebo neobvyklých jídel. Dále je Pangrol  20 000 vhodný před použitím diagnostických zobrazovacích metod (rentgenu, ultrazvuku) pro omezení střevní plynatosti způsobené potuchami trávení. Dávkování a způsob podání Dávkování Pangrolu 20 000 se řídí stupněm závažnosti dané poruchy trávení. Účelnou dávku je většinou třeba stanovit individuálně Obvykle se užívají

    kód: 50072711
    135 
    Porovnat
  • Prostamol Uno cps.30x320mg

    Prostamol Uno cps.30x320mg

    Prostamol Uno je rostlinným přípravkem. Obsahuje skupinu látek, které působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a zlepšují močové obtíže. Přípravky s extraktem z plodů Serenoa repens nenarušují sexuální funkce. Co je to benigní hyperplazie prostaty? Benigní hyperplazie prostaty znamená nezhoubné zbytnění prostaty. Jedná se o přirozený proces stárnutí prostaty; při zbytnění utlačuje prostata močovou trubici, což způsobuje obtíže při vyprazdňování močového měchýře. První příznaky se mohou objevit již ve 40 letech, ve věku 65 let se vyskytují u 70 % mužů. Jaké příznaky můžete pociťovat, jestliže trpíte benigní hyperplazií prostaty? Častější potřeba močení, zvláště v noci Slabý nebo přerušovaný proud moči Únik moči a pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře Bolest při močení Narušení sexuálního života Dávkování a způsob podání

    kód: 50015069
    275 
    Porovnat
  • Prostamol Uno cps.60x320mg

    Prostamol Uno cps.60x320mg

    Prostamol Uno je rostlinným přípravkem. Obsahuje skupinu látek, které působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a zlepšují močové obtíže. Přípravky s extraktem z plodů Serenoa repens nenarušují sexuální funkce. Co je to benigní hyperplazie prostaty? Benigní hyperplazie prostaty znamená nezhoubné zbytnění prostaty. Jedná se o přirozený proces stárnutí prostaty; při zbytnění utlačuje prostata močovou trubici, což způsobuje obtíže při vyprazdňování močového měchýře. První příznaky se mohou objevit již ve 40 letech, ve věku 65 let se vyskytují u 70 % mužů. Jaké příznaky můžete pociťovat, jestliže trpíte benigní hyperplazií prostaty? Častější potřeba močení, zvláště v noci Slabý nebo přerušovaný proud moči Únik moči a pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře Bolest při močení Narušení sexuálního života Dávkování a způsob podání

    kód: 50015070
    385 
    Porovnat
  • Prostamol Uno cps.90x320mg

    Prostamol Uno cps.90x320mg

    Prostamol Uno je rostlinným přípravkem. Obsahuje skupinu látek, které působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a zlepšují močové obtíže. Přípravky s extraktem z plodů Serenoa repens nenarušují sexuální funkce. Co je to benigní hyperplazie prostaty? Benigní hyperplazie prostaty znamená nezhoubné zbytnění prostaty. Jedná se o přirozený proces stárnutí prostaty; při zbytnění utlačuje prostata močovou trubici, což způsobuje obtíže při vyprazdňování močového měchýře. První příznaky se mohou objevit již ve 40 letech, ve věku 65 let se vyskytují u 70 % mužů. Jaké příznaky můžete pociťovat, jestliže trpíte benigní hyperplazií prostaty? Častější potřeba močení, zvláště v noci Slabý nebo přerušovaný proud moči Únik moči a pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře Bolest při močení Narušení sexuálního života Dávkování a způsob podání

    kód: 50078420
    599 
    Porovnat

Zobrazeno 12 výsledků