• NUXE Aroma – perfection Hloubkově čisticí pleťová voda 200 ml

  NUXE Aroma - perfection Hloubkově čisticí pleťová voda 200 ml

  HLOUBKOVĚ ČISTICÍ PLEŤOVÁ VODA STAHUJE PÓRY A ZMATŇUJE PLEŤ SMÍŠENÁ A MASTNÁ PLEŤ   Nanášet pomocí vatového tamponu. Ideálně po použití Hloubkově čistícího gelu Aroma-Perfection®.   Bez parabenů.

  kód: 50084710
  359 
  Porovnat
 • NUXE Aroma – perfection Termo aktivní čisticí pleťová maska 40ml

  NUXE Aroma - perfection Termo aktivní čisticí pleťová maska 40ml

  TERMO AKTIVNÍ ČISTICÍ PLEŤOVÁ MASKA SMÍŠENÁ A MASTNÁ PLEŤ   Intenzívní pěstící maska vytvářející efekt „nové kůže“.   Působí třífázově: 1 – Díky zahřívacímu účinku rozšiřuje póry, aby bylo možné důkladně je vyčistit. 2 – Jemnou exfoliací odstraňuje nečistoty a zjemňuje pleť (ořechový prášek a jojoba). 3 – Absorbuje nadbytek kožního mazu a zmatňuje pleť (kaolin a rýže).   Pokožka je čistá a hladká. Pleť jasná a zářivá.   Aplikovat 1-2 krát týdně na vlhkou tvář – vyjma kontur očí. Nechat působit 2-3 minuty, masírovat a poté opláchnout studenou vodou.   80% ingrediencí je rostlinného původu. Nový konzervační systém NUXE – bez parabenů. Nekomedogenní.

  kód: 50084700
  349 
  Porovnat
 • NUXE body Deodorant 50 ml

  NUXE body Deodorant 50 ml

  DEODORANT S PRODLOUŽENÝM ÚČINKEM S PŘÍRODNÍMI PUDRY Z KAMENCE A STŘÍBRA Bez alkoholu – Nezanechává stopy – Bez parabenů

  kód: 50084709
  239 
  Porovnat
 • NUXE body Hydratační tělové mléko 200 ml

  NUXE body Hydratační tělové mléko 200 ml

  HYDRATAČNÍ TĚLOVÉ MLÉKO – 24H ZJEMŇUJE POKOŽKU A VYTVÁŘÍ HEDVÁBNÝ EFEKT S OKVĚTNÍMI LÍSTKY MANDLOVNÍKU A POMERANČOVÝMI KVĚTY SUCHÁ POKOŽKA   Ultra fluidní lehce se roztírající textura. Okamžitě se vstřebává do pokožky. 94% ingrediencí je rostlinného původu. Bez parabenů.

  kód: 50084711
  369 
  Porovnat
 • NUXE body Sprchový gel 200 ml

  NUXE body Sprchový gel 200 ml

  JEMNÝ SPRCHOVÝ GEL JEMNĚ PĚNÍ, BEZ MÝDLA S OKVĚTNÍMI LÍSTKY MANDLOVNÍKU A POMERANČOVÝMI KVĚTY VŠECHNY TYPY POKOŽKY   Díky přírodní mycí bázi tento gel s výtažky z květů mandlovníku a pomerančovými květy jemně myje pokožku. 88% ingrediencí je rostlinného původu. Bez parabenů.

  kód: 50084739
  229 
  Porovnat
 • NUXE body Tělový peeling 200 ml

  NUXE body Tělový peeling 200 ml

  JEMNÝ TĚLOVÝ PEELING EXFOLIUJE A VYHLAZUJE POKOŽKU S OKVĚTNÍMI LÍSTKY MANDLOVNÍKU, POMERANČOVÝMI KVĚTY A PŘÍRODNÍMI EXFOLIANTY – PRO VŠECHNY TYPY POKOŽKY   100% přírodní exfolianty (extrakty z pomeranče, liči a ořechu) spolu s okvětními lístky mandlovníku a pomerančovými květy v jemném krému učiní pokožku hebkou a hladkou. Aplikovat na mokrou pokožku 1 – 2 x týdně. Opláchnout. 95% ingrediencí je rostlinného původu. Bez parabenů.

  kód: 50084718
  319 
  Porovnat
 • NUXE body Zeštíhlující tělové sérum proti celulitidě 150 ml

  NUXE body Zeštíhlující tělové sérum proti celulitidě 150 ml

  ZEŠTÍHLUJÍCÍ TĚLOVÉ SÉRUM PROTI CELULITIDĚ   VĚDECKÁ INOVACE V ZEŠTÍHLUJÍCÍ PÉČI, toto ultra koncentrované sérum nabízí globální účinek proti celulitidě. Hned po aplikaci foto-korekční pigmenty opticky vyhladí reliéf pokožky (91%*) 1 – REDUKCE ASPEKTU POMERANČOVÉ KŮŽE: polyfenoly z kakaa – patentováno NUXE – spolu s přírodním kofeinem  a výtažky z listů rostliny yacon pomáhají redukovat tukové polštářky a dolíčky. 2 – ZPEVŇUJÍCÍ ÚČINEK: brazilská mimóza – patentováno NUXE, glaucin a mořské řasy zlepšují elasticitu pokožky. KLINICKY PROKÁZANÉ VÝSLEDKY: vzhled pomerančové  kůže je viditelně redukován: 74%*, reliéf pokožky je vyhlazený: 72%*, pokožka je hladká: 100%*.

  kód: 50084747
  659 
  Porovnat
 • NUXE body Zpevňující tělový krém 200 ml

  NUXE body Zpevňující tělový krém 200 ml

  ZPEVŇUJÍCÍ TĚLOVÝ KRÉM – PROTI STÁRNUTÍ POKOŽKY A S VYPÍNACÍM ÚČINKEM – 2 PATENTY S OKVĚTNÍMI LÍSTKY MANDLOVNÍKU A POMERANČOVÝMI KVĚTY. Bez parabenů.

  kód: 50084749
  739 
  Porovnat
 • NUXE Čisticí micelární pěna s výtažky z růže 150ml

  NUXE Čisticí micelární pěna s výtažky z růže 150ml

  ČISTICÍ MICELÁRNÍ PĚNA – TVÁŘ S VÝTAŽKY Z OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE CITLIVÁ PLEŤ, NORMÁLNÍ AŽ SMÍŠENÁ PLEŤ   Jemně myje a hloubkově čistí (bez mýdla).   Použití: Nanést na vlhkou tvář a jemně masírovat. Opláchnout vodou. Bez parabenů.

  kód: 50084708
  379 
  Porovnat
 • NUXE Jemná hloubkově čisticí krémová maska 50ml

  NUXE Jemná hloubkově čisticí krémová maska 50ml

  JEMNÁ HLOUBKOVĚ ČISTICÍ KRÉMOVÁ MASKA TVÁŘ A KRK S VÝTAŽKY Z OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE – CITLIVÁ PLEŤ   Tato krémová maska jemně hloubkově čistí a stahuje póry (okvětní lístky růže, kaolín, rozmarýnová voda).  Pokožka je svěží a čistá, pleť je rozjasněná.   Aplikovat větší množství na obličej a dekolt. Nechat působit 5 – 10 min a poté opláchnout vodou.   Smíšená až mastná citlivá pleť: 1-2x týdně Suchá až velmi suchá citlivá pleť: 1x týdně   92,3% ingrediencí je přírodního původu. Bez parabenů. Nekomedogenní.

  kód: 50084713
  395 
  Porovnat
 • NUXE Jemná pleťová voda s výtažky z růže 200ml

  NUXE Jemná pleťová voda s výtažky z růže 200ml

  JEMNÁ PLEŤOVÁ VODA NA TVÁŘ A OČI – BEZ ALKOHOLU   S VÝTAŽKY Z OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE CITLIVÁ PLEŤ, NORMÁLNÍ AŽ SUCHÁ PLEŤ   Zklidňuje, osvěžuje a zakončuje proces odličování.   Použití: Aplikovat pomocí vatového tampónu. Používat ideálně po použití Jemného odličovacího mléka NUXE. Bez parabenů.

  kód: 50084714
  369 
  Porovnat
 • NUXE Jemné odličovací mléko s výtažky z růže 200ml

  NUXE Jemné odličovací mléko s výtažky z růže 200ml

  JEMNÉ ODLIČOVACÍ MLÉKO NA TVÁŘ, OČI A RTY   S VÝTAŽKY Z OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE CITLIVÁ PLEŤ, NORMÁLNÍ AŽ SUCHÁ PLEŤ   Jemně čistí a odličuje. Zabraňuje vysušování pokožky.   Použití: Aplikovat pomocí vatového tampónu. Setřít Jemnou pleťovou vodou NUXE. Bez parabenů.

  kód: 50084715
  369 
  Porovnat
 • NUXE Jemný exfoliační gel 75ml

  NUXE Jemný exfoliační gel 75ml

  JEMNÝ EXFOLIAČNÍ GEL NA TVÁŘ – PRO ČASTÉ POUŽITÍ S VÝTAŽKY Z OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE CITLIVÁ PLEŤ   Použití: Nanést na suchou nebo vlhkou pokožku a jemně masírovat. Poté opláchnout vodou. 1-2x týdně. Vyhnout se oblasti očí. Bez parabenů.

  kód: 50084716
  429 
  Porovnat
 • NUXE Jemný odličovací gel 125ml

  NUXE Jemný odličovací gel 125ml

  JEMNÝ ODLIČOVACÍ GEL TVÁŘ A OČI S VÝTAŽKY Z OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE CITLIVÁ PLEŤ, NORMÁLNÍ AŽ SMÍŠENÁ PLEŤ Jemně myje, odličuje a rozjasňuje. Nanést na vlhkou tvář a jemně masírovat konečky prstů. Opláchnout vodou. Bez parabenů.

  kód: 50084717
  339 
  Porovnat
 • NUXE Merveillance Expert Korektivní krém proti viditelným vráskám 50ml

  NUXE Merveillance Expert Korektivní krém proti viditelným vráskám 50ml

  KOREKTIVNÍ KRÉM PROTI VIDITELNÝM VRÁSKÁM. S Oléoactif® z denivky. Vyplňuje, zpevňuje a hydratuje. NORMÁLNÍ PLEŤ. Bez parabenů. Nekomedogenní. Vimentin, obdobně jako kolagen a elastin, je klíčovým proteinem pro mládí pleti. Zcela poprvé* přírodní extrakty z lilie denivky a albízie růžové, obsažené v Merveillance® Expert, působí na tyto 3 proteiny s cílem bojovat proti viditelným vráskám a ztrátě pevnosti. S okamžitým účinkem tento krém hydratuje a vyhlazuje pokožku. Každým dnem jsou viditelné vrásky jemnější, pokožka je pevnější jako po liftingu. Obsahuje 93% ingrediencí přírodního původu (denivka, albízie růžová, olej z lískových ořechů,…)

  kód: 50088747
  659 
  Porovnat
 • NUXE Merveillance EXPERT Liftingové sérum proti vráskám 30ml

  NUXE Merveillance EXPERT Liftingové sérum proti vráskám 30ml

  LIFTINGOVÉ SÉRUM PROTI VIDITELNÝM VRÁSKÁM. S Oléoactif® z denivky a kyselinou hyaluronovou. Vyplňuje, zpevňuje a vypíná. PRO VŠECHNY TYPY PLETI. Bez parabenů. Nekomedogenní.   Vimentin, obdobně jako kolagen a elastin, je klíčovým proteinem pro mládí pleti. Zcela poprvé* přírodní extrakty z lilie denivky a albízie růžové, obsažené v Merveillance® Expert, působí na tyto 3 proteiny s cílem bojovat proti viditelným vráskám a ztrátě pevnosti. S okamžitým účinkem toto sérum vyhlazuje pokožku, po 8h pokožka vypadá jako po liftingu. Každým dnem jsou viditelné vrásky jemnější, pokožka je pevnější jako po liftingu. Obsahuje 92,8% ingrediencí přírodního původu (denivka, albízie růžová, …)

  kód: 50090375
  899 
  Porovnat
 • NUXE Merveillance EXPERT Noční regenerační krém 50ml

  NUXE Merveillance EXPERT Noční regenerační krém 50ml

  NOČNÍ REGENERAČNÍ KRÉM PROTI VIDITELNÝM VRÁSKÁM. S Oléoactif® z denivky. Vyplňuje, zpevňuje a vyhlazuje. Pro všechny typy pleti. Obsahuje 91,5% ingrediencí přírodního původu (denivka, albízie růžová, hnědá řasa,…) Bez parabenů. Nekomedogenní. Vimentin, obdobně jako kolagen a elastin, je klíčovým proteinem pro mládí pleti. Zcela poprvé od NUXE přírodní extrakty z lilie denivky a albízie růžové, obsažené v Merveillance® Expert, působí na tyto 3 proteiny s cílem bojovat proti viditelným vráskám a ztrátě pevnosti. S okamžitým účinkem tento výživný krém vyživuje a vyhlazuje pokožku. Každým dnem jsou viditelné vrásky jemnější, pokožka je pevnější jako po liftingu.

  kód: 50088635
  799 
  Porovnat
 • NUXE Merveillance EXPERT Oční krém 15 ml

  NUXE Merveillance EXPERT Oční krém 15 ml

  VYHLAZUJÍCÍ OČNÍ KRÉM PROTI VIDITELNÝM VRÁSKÁM s Oléoactif® z denivky a rostlinným kofeinem. V yplňuje vrásky, působí proti váčkům a kruhům pod očima.   Obsahuje 94,2% ingrediencí přírodního původu.   Exkluzivní patentovaný konzervační systém NUXE – bez parabenů. Nekomedogenní.

  kód: 50088636
  629 
  Porovnat
 • NUXE Merveillance Expert Výživný korektivní krém 50ml

  NUXE Merveillance Expert Výživný korektivní krém 50ml

  VÝŽIVNÝ KOREKTIVNÍ KRÉM PROTI VIDITELNÝM VRÁSKÁM. S Oléoactif® z denivky. Vyplňuje, zpevňuje a vyživuje. SUCHÁ A VELMI SUCHÁ PLEŤ. Bez parabenů. Nekomedogenní.   Vimentin, obdobně jako kolagen a elastin, je klíčovým proteinem pro mládí pleti. Zcela poprvé od NUXE přírodní extrakty z lilie denivky a albízie růžové, obsažené v Merveillance® Expert, působí na tyto 3 proteiny s cílem bojovat proti viditelným vráskám a ztrátě pevnosti. S okamžitým účinkem tento výživný krém vyživuje a vyhlazuje pokožku. Každým dnem jsou viditelné vrásky jemnější, pokožka je pevnější jako po liftingu.   Obsahuje 93% ingrediencí přírodního původu (denivka, albízie růžová, karitové máslo,…).

  kód: 50088746
  799 
  Porovnat
 • NUXE Nirvanesque Lehká emulze proti mimickým vráskám 50ml

  NUXE Nirvanesque Lehká emulze proti mimickým vráskám 50ml

  VYHLAZUJÍCÍ EMULZE PROTI PRVNÍM MIMICKÝM VRÁSKÁM VYHLAZUJE, UVOLŇUJE A ZMATŇUJE S PIVOŇKOU A SEMENY MODRÉHO LOTUSU SMÍŠENÁ PLEŤ Tvorba prvních vrásek velmi úzce souvisí s kožním mikro napětím. Zásadní objev: Laboratoře Nuxe, odborník na rostlinnou kosmetiku, vyvinuly Nirvanesque® pro okamžité a viditelné vyhlazení jemných i hlubších vrásek působením na podporu kožní relaxace (kořen pivoňky a ibišku, semena modrého lotusu a vlčího máku). Pleť je okamžitě odpočatá a zmatněná (rýžový pudr). Rysy tváře působí uvolněně a pleť září. Mimické vrásky se den po dni postupně vyhlazují. Aplikovat ráno a/nebo večer. 4 PATENTY   88,7% ingrediencí je rostlinného původu. Exkluzivní patentovaný konzervační systém NUXE – bez parabenů. Nekomedogenní.

  kód: 50084724
  719 
  Porovnat
 • NUXE Nirvanesque Péče o kontury očí 15ml

  NUXE Nirvanesque Péče o kontury očí 15ml

  VYHLAZUJÍCÍ OČNÍ KRÉM PROTI PRVNÍM MIMICKÝM VRÁSKÁM UVOLŇUJE, ROZJASŇUJE A PŮSOBÍ PROTI KRUHŮM POD OČIMA   Zásadní objev: Laboratoře Nuxe, odborník na rostlinnou kosmetiku, vyvinuly Nirvanesque® pro okamžité a viditelné vyhlazení jemných i hlubších vrásek působením na podporu kožní relaxace (kořen pivoňky a ibišku, semena modrého lotusu a vlčího máku). Potlačuje kruhy pod očima a rozjasňuje pohled (přírodní kofein, korekční pigmenty). Den po dni se první mimické vrásky kolem kontur očí zmenšují a pohled působí mladistvě. Aplikovat ráno a/nebo večer. 4 PATENTY   93,4% ingrediencí je rostlinného původu.

  kód: 50084725
  499 
  Porovnat
 • NUXE Nirvanesque Vyhlazující krém proti mimickým vráskám 50ml

  NUXE Nirvanesque Vyhlazující krém proti mimickým vráskám 50ml

  VYHLAZUJÍCÍ KRÉM PROTI PRVNÍM MIMICKÝM VRÁSKÁM VYHLAZUJE, UVOLŇUJE A HYDRATUJE NORMÁLNÍ PLEŤ   Tvorba prvních vrásek velmi úzce souvisí s kožním mikro napětím. Zásadní objev: Laboratoře Nuxe, odborník na rostlinnou kosmetiku, vyvinuly Nirvanesque® pro okamžité a viditelné vyhlazení jemných i hlubších vrásek působením na podporu kožní relaxace (kořen pivoňky a ibišku, semena modrého lotusu a vlčího máku). Pleť je okamžitě odpočatá a hydratovaná (olej z muškátové růže). Rysy tváře působí uvolněně a pleť září. Mimické vrásky se den po dni postupně vyhlazují. Aplikovat ráno a/nebo večer. 4 PATENTY 88,7% ingrediencí je rostlinného původu. Exkluzivní patentovaný konzervační systém NUXE – bez parabenů. Nekomedogenní.

  kód: 50084726
  719 
  Porovnat
 • NUXE Nirvanesque Výživný krém proti mimickým vráskám 50ml

  NUXE Nirvanesque Výživný krém proti mimickým vráskám 50ml

  VÝŽIVNÝ VYHLAZUJÍCÍ KRÉM PROTI PRVNÍM MIMICKÝM VRÁSKÁM VYHLAZUJE, UVOLŇUJE A VYŽIVUJE SUCHÁ AŽ VELMI SUCHÁ PLEŤ   Tvorba prvních vrásek velmi úzce souvisí s kožním mikro napětím. Zásadní objev: Laboratoře Nuxe, odborník na rostlinnou kosmetiku, vyvinuly Nirvanesque® pro okamžité a viditelné vyhlazení jemných i hlubších vrásek působením na podporu kožní relaxace (kořen pivoňky a ibišku, semena modrého lotusu a vlčího máku). Pleť je okamžitě odpočatá a vyživená (makadamiový olej). Rysy tváře působí uvolněně a pleť září. Mimické vrásky se den po dni postupně vyhlazují.  Aplikovat ráno a/nebo večer. 4 PATENTY 88,4% ingrediencí je rostlinného původu.   Exkluzivní patentovaný konzervační systém NUXE – bez parabenů.

  kód: 50084727
  575 
  Porovnat
 • NUXE Nuxellence DETOX 50ml

  NUXE Nuxellence DETOX 50ml

  Vyhlazuje, regeneruje a dodává pleti odpočatý vzhled. Tato exkluzivní technologie noční péče s 10 patenty podporuje detoxikaci kožních buněk a jejich buněčnou obnovu.  PO PROBUZENÍ: díky nočnímu hloubkovému čištění má pokožka po ránu odpočatý vzhled (77%) a je rozjasněná (91%) jako byste spala o 2 hodiny déle. NOC CO NOC: regenerovaná (95%) a detoxikovaná je viditelně omlazena (82%). Aplikovat večer samostatně nebo pod obvyklý přípravek noční péče. Ideálně používat v kombinaci s denní péčí Nuxellence Eclat. Obsahuje 91,7% ingrediencí přírodního původu (mučenka, blahočet, vlčí mák, albízie hedvábná,…) Bez parabenů. Nekomedogenní.

  kód: 50090912
  899 
  Porovnat
 • NUXE Nuxellence Omlazující a rozjasňující péče o pleť 50 ml

  NUXE Nuxellence Omlazující a rozjasňující péče o pleť 50 ml

  Excelentní omlazující a rozjasňující péče pro všechny ženy a všechny typy pleti. Evropský bestseller v anti-aging péči od NUXE.   Tato inovující péče s 10 patenty pomáhá kožním buňkám uchovat si optimální(2) hladinu energie a viditelně omladit vzhled pokožky (mučenka, blahočet, hyaluronová kyselina, listy galangy). Lehce narůžovělá textura tzv. „druhá kůže“ obohacená o korekční pigmenty okamžitě rozjasňuje pleť. Po 1. aplikaci(3): pokožka je hladší (93%), rozzářenější (63%). Po 4 týdnech(3): pokožka je viditelně omlazena (76%). Ráno a/nebo večer. Normální až smíšená pleť: aplikovat samostatně. Suchá až velmi suchá pleť: aplikovat pod obvyklý přípravek každodenní péče. Přečtěte si recenzi na Nuxellence Omlazující a rozjasňující péči o pleť na našem blogu Beautybuzz.cz!

  kód: 50084728
  1 090 
  Porovnat

Zobrazeno 1–25 z 39 výsledků