• NUXE Aroma – perfection Hloubkově čisticí pleťová voda 200 ml

  NUXE Aroma - perfection Hloubkově čisticí pleťová voda 200 ml

  HLOUBKOVĚ ČISTICÍ PLEŤOVÁ VODA STAHUJE PÓRY A ZMATŇUJE PLEŤ SMÍŠENÁ A MASTNÁ PLEŤ   Nanášet pomocí vatového tamponu. Ideálně po použití Hloubkově čistícího gelu Aroma-Perfection®.   Bez parabenů.

  kód: 50084710
  325 
  Porovnat
 • NUXE body Deodorant 50 ml

  NUXE body Deodorant 50 ml

  DEODORANT S PRODLOUŽENÝM ÚČINKEM S PŘÍRODNÍMI PUDRY Z KAMENCE A STŘÍBRA Bez alkoholu – Nezanechává stopy – Bez parabenů

  kód: 50084709
  219 
  Porovnat
 • NUXE body Hydratační tělové mléko 200 ml

  NUXE body Hydratační tělové mléko 200 ml

  HYDRATAČNÍ TĚLOVÉ MLÉKO – 24H ZJEMŇUJE POKOŽKU A VYTVÁŘÍ HEDVÁBNÝ EFEKT S OKVĚTNÍMI LÍSTKY MANDLOVNÍKU A POMERANČOVÝMI KVĚTY SUCHÁ POKOŽKA   Ultra fluidní lehce se roztírající textura. Okamžitě se vstřebává do pokožky. 94% ingrediencí je rostlinného původu. Bez parabenů.

  kód: 50084711
  335 
  Porovnat
 • NUXE body Sprchový gel 200 ml

  NUXE body Sprchový gel 200 ml

  JEMNÝ SPRCHOVÝ GEL JEMNĚ PĚNÍ, BEZ MÝDLA S OKVĚTNÍMI LÍSTKY MANDLOVNÍKU A POMERANČOVÝMI KVĚTY VŠECHNY TYPY POKOŽKY   Díky přírodní mycí bázi tento gel s výtažky z květů mandlovníku a pomerančovými květy jemně myje pokožku. 88% ingrediencí je rostlinného původu. Bez parabenů.

  kód: 50084739
  199 
  Porovnat
 • NUXE body Tělový peeling 200 ml

  NUXE body Tělový peeling 200 ml

  JEMNÝ TĚLOVÝ PEELING EXFOLIUJE A VYHLAZUJE POKOŽKU S OKVĚTNÍMI LÍSTKY MANDLOVNÍKU, POMERANČOVÝMI KVĚTY A PŘÍRODNÍMI EXFOLIANTY – PRO VŠECHNY TYPY POKOŽKY   100% přírodní exfolianty (extrakty z pomeranče, liči a ořechu) spolu s okvětními lístky mandlovníku a pomerančovými květy v jemném krému učiní pokožku hebkou a hladkou. Aplikovat na mokrou pokožku 1 – 2 x týdně. Opláchnout. 95% ingrediencí je rostlinného původu. Bez parabenů.

  kód: 50084718
  289 
  Porovnat
 • NUXE body Zpevňující tělový krém 200 ml

  NUXE body Zpevňující tělový krém 200 ml

  ZPEVŇUJÍCÍ TĚLOVÝ KRÉM – PROTI STÁRNUTÍ POKOŽKY A S VYPÍNACÍM ÚČINKEM – 2 PATENTY S OKVĚTNÍMI LÍSTKY MANDLOVNÍKU A POMERANČOVÝMI KVĚTY. Bez parabenů.

  kód: 50084749
  665 
  Porovnat
 • NUXE Čisticí micelární pěna s výtažky z růže 150ml

  NUXE Čisticí micelární pěna s výtažky z růže 150ml

  ČISTICÍ MICELÁRNÍ PĚNA – TVÁŘ S VÝTAŽKY Z OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE CITLIVÁ PLEŤ, NORMÁLNÍ AŽ SMÍŠENÁ PLEŤ   Jemně myje a hloubkově čistí (bez mýdla).   Použití: Nanést na vlhkou tvář a jemně masírovat. Opláchnout vodou. Bez parabenů.

  kód: 50084708
  339 
  Porovnat
 • NUXE Jemná hloubkově čisticí krémová maska 50ml

  NUXE Jemná hloubkově čisticí krémová maska 50ml

  JEMNÁ HLOUBKOVĚ ČISTICÍ KRÉMOVÁ MASKA TVÁŘ A KRK S VÝTAŽKY Z OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE – CITLIVÁ PLEŤ   Tato krémová maska jemně hloubkově čistí a stahuje póry (okvětní lístky růže, kaolín, rozmarýnová voda).  Pokožka je svěží a čistá, pleť je rozjasněná.   Aplikovat větší množství na obličej a dekolt. Nechat působit 5 – 10 min a poté opláchnout vodou.   Smíšená až mastná citlivá pleť: 1-2x týdně Suchá až velmi suchá citlivá pleť: 1x týdně   92,3% ingrediencí je přírodního původu. Bez parabenů. Nekomedogenní.

  kód: 50084713
  439 
  Porovnat
 • NUXE Jemná pleťová voda s výtažky z růže 200ml

  NUXE Jemná pleťová voda s výtažky z růže 200ml

  JEMNÁ PLEŤOVÁ VODA NA TVÁŘ A OČI – BEZ ALKOHOLU   S VÝTAŽKY Z OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE CITLIVÁ PLEŤ, NORMÁLNÍ AŽ SUCHÁ PLEŤ   Zklidňuje, osvěžuje a zakončuje proces odličování.   Použití: Aplikovat pomocí vatového tampónu. Používat ideálně po použití Jemného odličovacího mléka NUXE. Bez parabenů.

  kód: 50084714
  335 
  Porovnat
 • NUXE Jemné odličovací mléko s výtažky z růže 200ml

  NUXE Jemné odličovací mléko s výtažky z růže 200ml

  JEMNÉ ODLIČOVACÍ MLÉKO NA TVÁŘ, OČI A RTY   S VÝTAŽKY Z OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE CITLIVÁ PLEŤ, NORMÁLNÍ AŽ SUCHÁ PLEŤ   Jemně čistí a odličuje. Zabraňuje vysušování pokožky.   Použití: Aplikovat pomocí vatového tampónu. Setřít Jemnou pleťovou vodou NUXE. Bez parabenů.

  kód: 50084715
  335 
  Porovnat
 • NUXE Jemný exfoliační gel 75ml

  NUXE Jemný exfoliační gel 75ml

  JEMNÝ EXFOLIAČNÍ GEL NA TVÁŘ – PRO ČASTÉ POUŽITÍ S VÝTAŽKY Z OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE CITLIVÁ PLEŤ   Použití: Nanést na suchou nebo vlhkou pokožku a jemně masírovat. Poté opláchnout vodou. 1-2x týdně. Vyhnout se oblasti očí. Bez parabenů.

  kód: 50084716
  385 
  Porovnat
 • NUXE Jemný odličovací gel 125ml

  NUXE Jemný odličovací gel 125ml

  JEMNÝ ODLIČOVACÍ GEL TVÁŘ A OČI S VÝTAŽKY Z OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE CITLIVÁ PLEŤ, NORMÁLNÍ AŽ SMÍŠENÁ PLEŤ Jemně myje, odličuje a rozjasňuje. Nanést na vlhkou tvář a jemně masírovat konečky prstů. Opláchnout vodou. Bez parabenů.

  kód: 50084717
  299 
  Porovnat
 • NUXE Nirvanesque Lehká emulze proti mimickým vráskám 50ml

  NUXE Nirvanesque Lehká emulze proti mimickým vráskám 50ml

  VYHLAZUJÍCÍ EMULZE PROTI PRVNÍM MIMICKÝM VRÁSKÁM VYHLAZUJE, UVOLŇUJE A ZMATŇUJE S PIVOŇKOU A SEMENY MODRÉHO LOTUSU SMÍŠENÁ PLEŤ Tvorba prvních vrásek velmi úzce souvisí s kožním mikro napětím. Zásadní objev: Laboratoře Nuxe, odborník na rostlinnou kosmetiku, vyvinuly Nirvanesque® pro okamžité a viditelné vyhlazení jemných i hlubších vrásek působením na podporu kožní relaxace (kořen pivoňky a ibišku, semena modrého lotusu a vlčího máku). Pleť je okamžitě odpočatá a zmatněná (rýžový pudr). Rysy tváře působí uvolněně a pleť září. Mimické vrásky se den po dni postupně vyhlazují. Aplikovat ráno a/nebo večer. 4 PATENTY   88,7% ingrediencí je rostlinného původu. Exkluzivní patentovaný konzervační systém NUXE – bez parabenů. Nekomedogenní.

  kód: 50084724
  649 
  Porovnat
 • NUXE Nirvanesque Vyhlazující krém proti mimickým vráskám 50ml

  NUXE Nirvanesque Vyhlazující krém proti mimickým vráskám 50ml

  VYHLAZUJÍCÍ KRÉM PROTI PRVNÍM MIMICKÝM VRÁSKÁM VYHLAZUJE, UVOLŇUJE A HYDRATUJE NORMÁLNÍ PLEŤ   Tvorba prvních vrásek velmi úzce souvisí s kožním mikro napětím. Zásadní objev: Laboratoře Nuxe, odborník na rostlinnou kosmetiku, vyvinuly Nirvanesque® pro okamžité a viditelné vyhlazení jemných i hlubších vrásek působením na podporu kožní relaxace (kořen pivoňky a ibišku, semena modrého lotusu a vlčího máku). Pleť je okamžitě odpočatá a hydratovaná (olej z muškátové růže). Rysy tváře působí uvolněně a pleť září. Mimické vrásky se den po dni postupně vyhlazují. Aplikovat ráno a/nebo večer. 4 PATENTY 88,7% ingrediencí je rostlinného původu. Exkluzivní patentovaný konzervační systém NUXE – bez parabenů. Nekomedogenní.

  kód: 50084726
  649 
  Porovnat
 • NUXE Nuxellence DETOX 50ml

  NUXE Nuxellence DETOX 50ml

  Vyhlazuje, regeneruje a dodává pleti odpočatý vzhled. Tato exkluzivní technologie noční péče s 10 patenty podporuje detoxikaci kožních buněk a jejich buněčnou obnovu.  PO PROBUZENÍ: díky nočnímu hloubkovému čištění má pokožka po ránu odpočatý vzhled (77%) a je rozjasněná (91%) jako byste spala o 2 hodiny déle. NOC CO NOC: regenerovaná (95%) a detoxikovaná je viditelně omlazena (82%). Aplikovat večer samostatně nebo pod obvyklý přípravek noční péče. Ideálně používat v kombinaci s denní péčí Nuxellence Eclat. Obsahuje 91,7% ingrediencí přírodního původu (mučenka, blahočet, vlčí mák, albízie hedvábná,…) Bez parabenů. Nekomedogenní.

  kód: 50090912
  979 
  Porovnat
 • NUXE Nuxellence Omlazující a rozjasňující péče o pleť 50 ml

  NUXE Nuxellence Omlazující a rozjasňující péče o pleť 50 ml

  Excelentní omlazující a rozjasňující péče pro všechny ženy a všechny typy pleti. Evropský bestseller v anti-aging péči od NUXE.   Tato inovující péče s 10 patenty pomáhá kožním buňkám uchovat si optimální(2) hladinu energie a viditelně omladit vzhled pokožky (mučenka, blahočet, hyaluronová kyselina, listy galangy). Lehce narůžovělá textura tzv. „druhá kůže“ obohacená o korekční pigmenty okamžitě rozjasňuje pleť. Po 1. aplikaci(3): pokožka je hladší (93%), rozzářenější (63%). Po 4 týdnech(3): pokožka je viditelně omlazena (76%). Ráno a/nebo večer. Normální až smíšená pleť: aplikovat samostatně. Suchá až velmi suchá pleť: aplikovat pod obvyklý přípravek každodenní péče. Přečtěte si recenzi na Nuxellence Omlazující a rozjasňující péči o pleť na našem blogu Beautybuzz.cz!

  kód: 50084728
  979 
  Porovnat
 • NUXE Odličovací micelární voda s výtažky z růže 200ml

  NUXE Odličovací micelární voda s výtažky z růže 200ml

  ODLIČOVACÍ MICELÁRNÍ VODA NA TVÁŘ, OČI A RTY S VÝTAŽKY Z OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE CITLIVÁ PLEŤ   V jednom jediném gestu myje a odličuje.   Aplikovat pomocí vatového tampónu.   Neoplachuje se. Bez parabenů.

  kód: 50084734
  335 
  Porovnat
 • NUXE PRODIGIEUX Parfemovaná voda 50ml

  NUXE PRODIGIEUX Parfemovaná voda 50ml

  Parfém zrozený z kultovního Huile Prodigieuse®.  No.1 mezi vůněmi ve francouzských lékárnách.

  kód: 50089692
  1 161 
  Porovnat
 • NUXE Rêve de Miel Čisticí a odličovací gel na obličej 200 ml

  NUXE Rêve de Miel Čisticí a odličovací gel na obličej 200 ml

  ČISTICÍ A ODLIČOVACÍ GEL NA OBLIČEJ ZKLIDŇUJE A ZJEMŇUJE SUCHÁ A CITLIVÁ POKOŽKA   Tento čisticí odličovací gel bez mýdla jemně odstraňuje make-up, čistí a zklidňuje pleť (med, slunečnice, čisticí báze rostlinného původu). Aplikujte na vlhkou pleť ráno a/nebo večer. Napěňte a poté opláchněte. 94,9% ingrediencí je rostlinného původu. Bez parabenů.

  kód: 50084707
  295 
  Porovnat
 • NUXE Rêve de Miel Tyčinka na rty 4g

  NUXE Rêve de Miel Tyčinka na rty 4g

  Hydratační tyčinka na rty.

  kód: 50084712
  155 
  Porovnat
 • NUXE Rêve de Miel Ultra zklidňující denní krém 50 ml

  NUXE Rêve de Miel Ultra zklidňující denní krém 50 ml

  ULTRA ZKLIDŇUJÍCÍ DENNÍ KRÉM VYŽIVUJE, ZKLIDŇUJE A REPARUJE PLEŤ SUCHÁ A CITLIVÁ PLEŤ DEN   Tato péče vyživuje (derivát slunečnicového oleje, ceramidy světlice barvířské, vzácné rostlinné oleje), zklidňuje (ječmen, arganový olej, karitové máslo), reparuje (med) a chrání před vnějšími agresivními vlivy (vitamin E, derivát slunečnice). Pokožka je intenzívně vyživená a nepříjemné projevy jsou dlouhodobě potlačeny. Projevy podráždění, pnutí a zarudlá místa ustupují. Suchá a citlivá pleť: po celý rok. Normální pleť: v extrémních klimatických podmínkách. 91,7% ingrediencí je rostlinného původu. Bez parabenů. Nekomedogenní.

  kód: 50084741
  559 
  Porovnat
 • NUXE Rêve de Miel Zvláčňující sprchový gel na obličej a tělo 400 ml

  NUXE Rêve de Miel Zvláčňující sprchový gel na obličej a tělo 400 ml

  ZVLÁČŇUJÍCÍ SPRCHOVÝ GEL NA OBLIČEJ A TĚLO ZKLIDŇUJE A ZJEMŇUJE SUCHÁ A CITLIVÁ POKOŽKA   Tento zvláčňující sprchový gel bez mýdla jemně čistí obličej a tělo. Nevysušuje pokožku a zklidňuje (med, slunečnice, čistící báze rostlinného původu). Naneste na vlhkou pokožku ráno a/nebo večer. Napěňte a poté opláchněte. 90% ingrediencí je rostlinného původu. Bez parabenů.

  kód: 50084750
  359 
  Porovnat

Zobrazeno 22 výsledků