• CutisHelp AKNÉ konopná čistící emulze 100ml

  CutisHelp AKNÉ konopná čistící emulze 100ml

  Speciální emulze s obsahem bioaktivních látek extrahovaného konopného oleje a zinku pro čištění pleti s nedokonalostmi a nadměrnou produkcí kožního mazu. Odstraňuje z pokožky nečistoty, uvolňuje a čistí ucpané póry a povzbuzuje regeneraci pleti. Použití: Kapku emulze (velikosti hrášku) nanášejte krouživými pohyby na vlhkou pleť (obličej a dekolt) do vytvoření pěny a po chvíli působení opláchněte čistou vodou. Uchovejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

  kód: 50040585
  189 
  Porovnat
 • CutisHelp AKNÉ konopná micelární voda 200ml

  CutisHelp AKNÉ konopná micelární voda 200ml

  Speciální micelární pleťová voda s obsahem bioaktivních látek konopného oleje, zinku, kyseliny listové, mléčné a biotinu pro každodenní péči o pleť s nedokonalostmi a nadměrnou produkcí kožního mazu. Šetrně bez nežádoucího vysušení odstraňuje make-up a povrchové nečistoty (1), je vhodná pro citlivé oblasti očních víček a rtů (2) napomáhá uvolnit ucpané póry (3); nanáší se pomocí kosmetického tamponu a následně se neoplachuje. Uschovejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

  kód: 50056751
  179 
  Porovnat
 • CutisHelp AKNÉ konopný krém denní 30ml

  CutisHelp AKNÉ konopný krém denní 30ml

  Denní lehký krém s komplexem bioaktivních látek extrahovaného konopného oleje, retinolu a kyseliny azelaové pro speciální každodenní péči o pleť s nedokonalostmi a se zvýšenou tvorbou kožního mazu. Přípravek intenzivně napomáhá k vyhlazení a regeneraci pleti; pravidelným používáním zároveň chrání před vznikem dalších nedokonalostí a zlepšuje její celkový vzhled. Použití: Nanášejte ráno v přiměřeném množství na čistou pleť; nepoužívejte v oblasti očí. Uchovejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

  kód: 50050599
  189 
  Porovnat
 • CutisHelp AKNÉ konopný krém noční 30ml

  CutisHelp AKNÉ konopný krém noční 30ml

  Noční lehký krém s komplexem bioaktivních látek extrahovaného konopného oleje, retinolu a síry pro speciální každodenní péči o pleť s nedokonalostmi a se zvýšenou tvorbou kožního mazu. Přípravek intenzivně napomáhá k vyčištění, vyhlazení a regeneraci pleti; pravidelným používáním zároveň chrání před vznikem dalších nedokonalostí a zlepšuje její celkový vzhled. Použití: Nanášejte večer v přiměřeném množství na čistou pleť; nepoužívejte v oblasti očí. Uchovejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

  kód: 50050600
  219 
  Porovnat
 • CutisHelp CANNABIOX E aktivní emoliens 200ml

  CutisHelp CANNABIOX E aktivní emoliens 200ml

  Krémové emoliens  s obsahem Bocanolu pro speciální péči o pokožku v oblasti větších ploch celého těla a citlivých partií obličeje, očních víček a dekoltu. Cíleně aktivuje potřebné regenerační procesy a zanechává příjemný zklidňující pocit. Zároveň kůži ideálně zvláčňuje a dodává buňkám důležitou výživu (esenciální mastné kyseliny omega -3, -6 a -9) pro jejich správný vývoj a fungování. Použití: Přípravek nanášejte na pokožku podle vlastní potřeby, optimálně 2-3 krát denně. Uchovejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejpozději do data uvedeného na obalu. BOCANOL je nová dermatologická kompozice na bázi povolených aktivních látek konopí (především cannabidiolu – CBD), které jsou známy svým působením na EKZEMATICKOU (atopickou) a ALERGIZOVANOU pokožku.

  kód: 50063118
  325 
  Porovnat
 • CutisHelp CANNABIOX E aktivní krém 50ml

  CutisHelp CANNABIOX E aktivní krém 50ml

  Speciální lipofilní krém s obsahem BOCANOLU pro intenzivní lokální péči o pokožku v oblasti rukou, nohou a celého trupu. Cíleně aktivuje potřebné regenerační procesy a zanechává příjemný zklidňující pocit; nanášejte na pokožku podle vlastní potřeby, nejlépe 2-3 krát denně. Uchovejte při teplotě 5-25 °C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. BOCANOL je nová dermatologická kompozice na bázi povolených aktivních látek konopí (především cannabidiolu – CBD), které jsou známy svým působením na EKZEMATICKOU (atopickou) a ALERGIZOVANOU pokožku.

  kód: 50063117
  255 
  Porovnat
 • CutisHelp DEFEKT konopná mast při poškození kůže 50ml

  CutisHelp DEFEKT konopná mast při poškození kůže 50ml

  Přípravek dodává kožním buňkám v místě používání ideální výživu (esenciální mastné kyseliny omega-3, -6 a -9) pro jejich vývoj a správné fungování. Celkově přispívá k revitalizaci kůže a podpoře jejího přirozeně hladkého a krásného vzhledu. Uchovejte při teplotě 5−25 °C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

  kód: 50047520
  219 
  Porovnat
 • CutisHelp DOLOR-END Konopné mazání při bolesti 75ml

  CutisHelp DOLOR-END Konopné mazání při bolesti 75ml

  Lehký krém s obsahem bioaktivních látek extrahovaného konopného oleje a extraktu Boswellia serrata pro speciální masáž kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad. Bezprostředně po použití navozuje příjemný uvolňující pocit. Přípravek se dobře vstřebává a na pokožce nezanechává mastný ani lepivý film. Použití: Nanášejte krátkou masáží na potřebná místa alespoň dvakrát denně; zamezte kontaktu s okem a jeho okolím. Uchovejte při teplotě 5-25 C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obale.

  kód: 50047521
  169 
  Porovnat
 • CutisHelp EKZÉM konopná mast noční 100ml

  CutisHelp EKZÉM konopná mast noční 100ml

  Kosmetický přípravek s obsahem extrahovaného konopného oleje pro péči o pokožku s projevy EKZÉMU – ATOPIE a kožní ALERGIE. Mast pro speciální péči o pokožku s vyváženým obsahem patentově chráněného extrahovaného konopného oleje. Přípravek ideálně zvláčňuje, regeneruje a zanechává na kůži zklidňující pocit. Mast je určena zejména pro použití na noc, v případě potřeby je však možné ji nanášet i kdykoliv během dne. Pravidelná péče přináší optimální výsledky v podobě přirozeně krásného vzhledu kůže. Uchovejte při teplotě 5-25 C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obale.

  kód: 50062950
  295 
  Porovnat
 • CutisHelp EKZÉM konopná mast noční 50ml

  CutisHelp EKZÉM konopná mast noční 50ml

  Kosmetický přípravek s obsahem extrahovaného konopného oleje pro péči o pokožku s projevy EKZÉMU – ATOPIE a kožní ALERGIE. Mast pro speciální péči o pokožku s vyváženým obsahem patentově chráněného extrahovaného konopného oleje. Přípravek ideálně zvláčňuje, regeneruje a zanechává na kůži zklidňující pocit. Mast je určena zejména pro použití na noc, v případě potřeby je však možné ji nanášet i kdykoliv během dne. Pravidelná péče přináší optimální výsledky v podobě přirozeně krásného vzhledu kůže. Uchovejte při teplotě 5-25 C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obale.

  kód: 50049955
  219 
  Porovnat
 • CutisHelp EKZÉM konopný krém denní 100ml

  CutisHelp EKZÉM konopný krém denní 100ml

  Kosmetický přípravek s obsahem extrahovaného konopného oleje pro péči o pokožku s projevy EKZÉMU – ATOPIE a kožní ALERGIE. Vysoce zvláčňující krém pro speciální péči o pokožku s vyváženým obsahem patentově chráněného extrahovaného konopného oleje. Přípravek ulevuje od nepříjemného napětí kůže, intenzivně regeneruje, vyživuje a zanechává na pokožce zklidňující pocit. Krém je určen zejména pro péči během dne; pravidelné používání přináší optimální výsledky v podobě přirozeně krásného vzhledu kůže. Uchovejte při teplotě 5-25 C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obale.

  kód: 50047522
  219 
  Porovnat
 • CutisHelp FLUID Konopná emulze mycí 200ml

  CutisHelp FLUID Konopná emulze mycí 200ml

  Speciální emulze s obsahem patentově chráněného extrahovaného konopného oleje pro každodenní šetrnou hygienu pokožky jemně odstraňuje nečistoty, zbytečně pokožku nevysušuje a zanechává na jejím povrchu příjemný zvláčňující pocit. Použití: Nanášejte na vlhkou kůži, rozetřete do pěny a následně opláchněte vodou. Uchovávejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

  kód: 50029035
  189 
  Porovnat
 • CutisHelp Konopný balzám tělový 200ml

  CutisHelp Konopný balzám tělový 200ml

  Speciální lehký krémový balzám s obsahem patentově chráněného extrahovaného konopného oleje pro pravidelnou péči o pokožku celého těla. Přípravek intenzivně zvláčňuje, regeneruje a dodává kožním buňkám ideální výživu v podobě důležitých esenciálních mastných kyselin omega-3, -6 a -9 pro jejich správný vývoj a funkce. Přípravek používejte podle vlastní potřeby, nejlépe po koupeli. Pravidelné používání přináší optimální výsledky v podobě přirozeně krásného vzhledu kůže. Uchovejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data vyznačeného na obalu.

  kód: 50028714
  285 
  Porovnat
 • CutisHelp Konopný šampon LUPÉNKA-SEBOREA 200ml

  CutisHelp Konopný šampon LUPÉNKA-SEBOREA 200ml

  Šampon s vyváženým obsahem bioaktivních látek patentově chráněného extrahovaného konopného oleje a síry pro speciální péči o vlasovou pokožku a přirozeně krásný vzhled vlasů. Přípravek jemně odstraňuje nečistoty a intenzivně vyhlazuje a celkově regeneruje kůži. Nanášejte jemnou masáží na mokré vlasy i pokožku, nechte 5-10 min. působit a následně důkladně opláchněte vodou; zamezte vniknutí do očí. Uchovejte při teplotě 5-25 C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data vyznačeného na obalu.

  kód: 50028715
  329 
  Porovnat
 • CutisHelp Konopný šampon LUPY-EKZÉM 200ml

  CutisHelp Konopný šampon LUPY-EKZÉM 200ml

  Kosmetický přípravek s obsahem extrahovaného konopného oleje a quercetinu pro péči o vlasy a vlasovou pokožku s projevy vysoké CITLIVOSTI a LUPŮ. Speciální šampon s vyváženým obsahem patentově chráněného extrahovaného konopného oleje a kvercetinu pro čistou a hladkou vlasovou pokožku a přirozeně krásný vzhled vlasů. Přípravek jemně odstraňuje nečistoty, regeneruje a dodává buňkám důležité výživné látky v podobě esenciálních mastných kyselin omega -3, -6 a -9. Nanášejte jemnou masáží na mokré vlasy i pokožku, nechte 5-10 min. působit a následně důkladně opláchněte vodou; zamezte vniknutí do očí. Používání nemá časové omezení a dlouhodobější péče zajišťuje optimální výsledky. Uchovejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data vyznačeného na obalu.

  kód: 50028842
  319 
  Porovnat
 • CutisHelp LUPÉNKA konopná mast 100ml

  CutisHelp LUPÉNKA konopná mast 100ml

  Kosmetický přípravek s obsahem extrahovaného konopného oleje pro péči o pokožku s projevy LUPÉNKY. Mast pro speciální péči o pokožku s vyváženým obsahem patentově chráněného extrahovaného konopného oleje. Přípravek kůži regeneruje, vyhlazuje, vyživuje, zlepšuje její pružnost a zanechává zklidňující pocit. Mast je určena zejména pro noční intenzivní péči; v případě potřeby je však možné ji aplikovat i kdykoliv během dne. Pravidelné používání přípravku přináší optimální výsledky v podobě přirozeně krásného vzhledu kůže. Uchovejte při teplotě 5-25 C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obale.

  kód: 50048326
  244 
  Porovnat
 • CutisHelp LUPÉNKA konopný krém 100ml

  CutisHelp LUPÉNKA konopný krém 100ml

  Kosmetický přípravek s obsahem extrahovaného konopného oleje pro péči o pokožku s projevy LUPÉNKY. Vysoce zvláčňující krém pro speciální péči o pokožku s vyváženým obsahem patentově chráněného extrahovaného konopného oleje. Přípravek kůži zjemňuje, vyhlazuje, podporuje její regeneraci, vyživuje a zanechává zklidňující pocit.  Krém je určen zejména pro péči během dne; pravidelné používání přináší optimální výsledky v podobě přirozeně krásného vzhledu kůže. Ostatní informace najdete v příbalovém letáku. Uchovejte při teplotě 5-25 C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

  kód: 50049956
  255 
  Porovnat
 • CutisHelp MENTOLEN Konopné mazání při bolestech 200ml

  CutisHelp MENTOLEN Konopné mazání při bolestech 200ml

  Výrazně chladivý gel s obsahem extrahovaného konopného oleje, mentolu a oleje z máty peprné pro speciální masáž kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad. Lehký krém s obsahem bioaktivních látek extrahovaného konopného oleje a extraktu Boswellia serrata pro speciální masáž kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad. Bezprostředně po použití navozuje příjemný uvolňující pocit. Přípravek se dobře vstřebává a na pokožce nezanechává mastný ani lepivý film. Použití: Nanášejte krátkou masáží na potřebná místa alespoň dvakrát denně; zamezte kontaktu s okem a jeho okolím. Uchovejte při teplotě 5-25 C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obale.

  kód: 50052190
  189 
  Porovnat
 • CutisHelp mimi EKZÉM konopný krém 75ml

  CutisHelp mimi EKZÉM konopný krém 75ml

  Krém s obsahem bioaktivních látek extrahovaného konopného oleje, přizpůsobený pro speciální citlivou péči o novorozeneckou a dětskou pokožku. Aktivuje potřebné regenerační procesy kůže, dodává buňkám nezbytnou výživu pro jejich správné fungování, intenzivně posiluje přirozenou ochrannou kožní bariéru a zanechává příjemný zklidňující pocit. Použití: Nanášejte podle potřeby na pokožku těla i obličeje. Uchovejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

  kód: 50040583
  199 
  Porovnat
 • CutisHelp mimi konopná mycí emulze 200 ml

  CutisHelp mimi konopná mycí emulze 200 ml

  Speciální mycí emulze s obsahem patentově chráněného extrahovaného konopného oleje určená pro každodenní hygienu citlivé novorozenecké a dětské pokožky i vlásků. Šetrně bez nežádoucího vysušení a podráždění kůže odstraňuje nečistoty a zanechává pokožku vláčnou a klidnou, současně dodává buňkám potřebné výživné a regenerační látky (esenciální mastné kyseliny); Použití: Nanášejte na vlhkou kůži a vlásky, rozetřete a následně opláchněte čistou vodou; nedráždí oči. Uchovejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

  kód: 50040581
  189 
  Porovnat
 • CutisHelp mimi konopný tělový balzám 200ml

  CutisHelp mimi konopný tělový balzám 200ml

  Speciální balzám s obsahem bioaktivních látek patentově chráněného extrahovaného konopného oleje a bambuckého másla určený pro každodenní péči o citlivou novorozeneckou a dětskou pokožku. Ideálně zvláčňuje, dodává buňkám důležitou výživu (esenciální mastné kyseliny omega -3, -6 a -9) nezbytnou pro jejich správný vývoj a funkce, podporuje regenerační procesy kůže a posiluje její odolnost vůči vnějším dráždivým vlivům. Použití: Nanášejte podle potřeby na pokožku celého těla i obličeje. Uchovejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

  kód: 50040582
  219 
  Porovnat
 • CutisHelp mimi OPRUDÍK konopný krém 50ml

  CutisHelp mimi OPRUDÍK konopný krém 50ml

  Speciální krém s obsahem bioaktivních látek extrahovaného konopného oleje, zinku a hořčíku pro péči v oblasti zadečku (plenek), kožních záhybů se zapářkou a kolem úst. Intenzivně regeneruje, vyživuje a zároveň chrání kůži před působením vlhkosti. Použití: Nanášejte na čistou pokožku kdykoliv podle potřeby. Uchovejte při teplotě 5 – 25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte do data uvedeného na obalu.

  kód: 50052830
  159 
  Porovnat
 • CutisHelp OPAREN Konopný přípravek při oparech 4ml

  CutisHelp OPAREN Konopný přípravek při oparech 4ml

  Krém s obsahem extrahovaného konopného oleje pro speciální péči o pokožku v oblasti rtů a jejich okolí. Přípravek používejte několikrát denně podle vlastní potřeby. Uchovejte při teplotě 5-25 C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

  kód: 50050614
  169 
  Porovnat
 • CutisHelp SEBOREA Konopný krém 30ml

  CutisHelp SEBOREA Konopný krém 30ml

  Lehký krém s komplexem bioaktivních látek extrahovaného konopného oleje, zinku a kyseliny azelaové pro speciální péči o pokožku. Podporuje celkovou regeneraci, reguluje tvorbu kožního mazu a obnovuje přirozeně krásný a zdravý vzhled kůže. Použití: Nanášejte ráno a večer na čistou pokožku. Uchovejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obale.

  kód: 50065323
  179 
  Porovnat

Zobrazeno 24 výsledků