• CEM-M gummies Imunita 60 ks

  CEM-M gummies Imunita 60 ks
  249 
  Porovnat
 • CEM-M pro dospělé Imunita 90 tbl

  CEM-M pro dospělé Imunita 90 tbl
  395 
  Porovnat
 • GelActiv 3-Collagen Forte 60 cps

  GelActiv 3-Collagen Forte 60 cps
  329 
  Porovnat
 • CEM-M gummies Imunita 60 ks

  CEM-M gummies Imunita 60 ks

  CEM-M Gummies pro dospělé IMUNITA     ·         První želatinové multivitaminy pro dospělé   ·         Pohodlné užívání kdykoliv a kdekoliv   ·         Báječně chutnají – mix příchutí, bez umělých barviv     Multivitaminy s minerály a echinaceou CEM-M® Gummies pro dospělé Imunita jsou velmi chutné želatinové multivitaminy, které přispívají k zajištění každodenního přísunu důležitých vitaminů a minerálů. Navíc jsou obohaceny o extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea), která pomáhá posilovat imunitní a obranné funkce organizmu. CEM-M® Gummies podporují udržení vitality a výkonnosti organizmu. Dopřejte si snadné užívání vitaminů každý den! CEM-M® Gummies si můžete vychutnat v osvěžujících příchutích – višeň, pomeranč a lesní plody, bez umělých barviv.

  kód: 50091020
  249 
  Porovnat
 • CEM-M pro dospělé Imunita 90 tbl

  CEM-M pro dospělé Imunita 90 tbl

  CEM-M pro dospělé IMUNITA     Multivitamin nové generace s unikátním AbSorb komplexem pro až 2x vyšší vstřebávání obsažených vitaminů, minerálů a přírodních látek     Charakteristika Multivitamin s minerály CEM-M® pro dospělé Imunita obsahuje všechny hlavní vitaminy a minerály, které přispívají ke správné funkci lidského organizmu. Multivitaminy CEM-M® jsou unikátní díky obsahu jedinečného AbSorb komplexu, který umožňuje lepší vstřebávání obsažených látek. Přípravek CEM-M® Imunita je navíc obohacen o Betaglucan a extrakt z Echinacei. Multivitamin CEM-M® je doporučován pro ženy i muže pro posílení imunitního systému před nástupem období zvýšeného rizika nachlazení.   Denní/De

  kód: 50091085
  395 
  Porovnat
 • GelActiv 3-Collagen Forte 60 cps

  GelActiv 3-Collagen Forte 60 cps

  GelActiv 3-Collagen Forte   · První a jediný přípravek se třemi typy kolagenů pro vaše klouby, vazy a šlachy   · Navýšené množství kolagenů typu I a II, navíc s obsahem unikátního kolagenu IX. typu   · Navíc obsahuje Křemík z organických zdrojů (bambusové výhonky) pro tvorbu kolagenu a ukládání vápníku   První přípravek na trhu s unikátní kombinací 3 různých typů kolagenů. Ojedinělý komplex 3-Collagen je tvořen extra čistými kolageny typu I, II a IX s garancí nejvyšší kvality H-Pure. Obsažený Vitamin C má příznivý vliv na tvorbu dalšího kolagenu a tím přispívá k normální funkci kostí a chrupavek. Křemík je přítomen v kostech, chrupavkách a zubní sklovině. GelActiv 3-Collagen je vhodný pro podporu všech kloubů, vazů i šlach v lidském těle.

  kód: 50091087
  329 
  Porovnat

Zobrazeny 3 výsledky